ועכשיו למטרה הבאה: אימון הבוקר של בית״ר לקראת חדרה

2 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוחנה שועה ועטר תירגלו בעיטות מרחוק, דראפיץ׳ עבד אישית עם אוקמפוס. וגם עדכון על מצב הסגל
כותב: מערכת האתר

יומיים עברו מאז שבית״ר שלנו שבה למגרשים (שעדיין ריקים לצערנו) ולליגת העל במפגש מול הפועל ת״א שנגמר בתיקו 1:1, והיום (שני) עברו השחקנים והצוות המקצועי להתעסק במטרה החשובה הבאה: הפועל חדרה. הקבוצה של שרון מימר תגיע לטדי ביום רביעי הקרוב (20:00, ספורט 3) אחרי הפסד ותיקו ב-2 המחזורים הראשונים, על מנת להשלים את המשחק שנדחה מהמחזור השני.

לאחר שאתמול עסקה הקבוצה שלנו בעיקר בהתאוששות, מנוחה ועבודה קלילה – היום ניתן היה לראות בבירור שהקצב עולה ומשמעותית. ספרינטים, עבודה רבה על מסירות מדויקות וכניסה מתואמת לרחבה, ומאות כדורים שנבעטו לכיוונם של שלושת שוערי הקבוצה. מאמן הקבוצה שי ברדה, פיקח מקרוב ועצר בכל פעם שראה אי דיוקים בתנועה ובמסירות של השחקנים, עד שהתרגילים נעשו בצורה משולמת.

לאחר האימון תפס מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ את סנטי אוקמפוס ואת שחקן קבוצת הנוער רז ברוכיאן (שמתאמן עם הקבוצה הבוגרת בשבועות האחרונים) על מנת לתרגל איתם באופן אישי סגירות נכונות באחד על אחד ותנועה נכונה על המגרש. מאמן הכושר הספרדי, טלמו דה אנדרס נכח גם הוא בשביל לתרגם ולעזור למגן הצעיר מפרגוואי.

בין החסרים באימון היום ניתן לציין את תמיר עדי (שאובחן אתמול עם פגיעה בעצם וייעדר בין 3-6 שבועות), גליאו האסלביינק שנח כרגע בביתו ויקבל איבחון חדש בעוד מספר שבועות ומתאוסיניו שסובל מרגישות בשריר לאחר האימון אתמול, והיום ביצע בדיקת MRI כדי לבדוק את מצבו.

מחר תקיים הקבוצה את האימון המסכם שלה לקראת החזרה המשמחת לטדי, כאשר מעבר לפינה מחכה לה בני יהודה ביום שבת הקרוב (בלומפילד, 20:00).