מתכווננים מחדש: הקבוצה קיימה אימון שחרור, הסגל קיבל חיסוני שפעת

1 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים-שחורים שבו לבית וגן על מנת לנוח ולהתכונן ליום רביעי. ורד נבחר למצטיין המשחק, קופ״ח מאוחדת חיסנה את השחקנים והצוות המקצועי
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (ראשון) את אימון השחרור שלה לאחר המשחק אמש מול הפועל תל אביב. מאמני הקבוצה, שי ברדה וסלובודן דראפיץ', המשיכו עם שיגרת האימונים, כשלקבוצה מחכה כבר ביום רביעי הקרוב משחק משמעותי נגד הפועל חדרה (20:00, ספורט 3).

בקרב השחקנים היתה תחושת פספוס מהמשחק אמש, אבל כולם מבינים שמדובר במשחק שהיו בו רגעים טובים של הקבוצה, לצד רגעים שצריך לשפר תוך כדי תנועה. האימון חולק היום למספר מוקדים, כשבמרכזי ביניהם, שחקני הספסל והסגל שלא שותפו, ערכו אימון רגיל, בעוד שמספר שחקנים אחרים עברו טיפולים, ויצאו בעיקר על מנת לערוך אימון קליל יותר.

במועדון לא התרגשו יותר מידי מפרסומים על כל מיני אירועים במשחק, כמו שחקנים שהתרגזו מחילופים – כיוון שהדברים פשוט לא קרו. בקבוצה שמו דגש מיוחד לעודד את השחקנים כשהפנים כבר קדימה למשחק ביום רביעי הקרוב.

בתוך כך, השחקן המצטיין שלכם במשחק מול הפועל ת״א הוא הקפטן שלנו, עידן ורד. עידן עלה מהספסל בפתיחתה של המחצית השניה, הביא לשינוי חיובי בקצב המשחק שבסופו גם נכבש שער השיוויון. האוהד שהצביע בתחרות וזכה בפרס הוא אמיתי טייב.

 

הצוות המקצועי שמח לראות את תוצאות ה-MRI של תמיר עדי, שהצביעו על כך שהוא לא סובל מבעיות ברצועה אלא רק מחבלה בעצם, שתשבית אותו למספר שבועות בודדים. הקשר הברזילאי מאתוסיניו נטש את האימון לאחר שחש כאב באזור הפציעה שעבר, ויעבור בדיקה.

שחקני הקבוצה והצוות קיבלו היום חיסונים נגד שפעת, כחלק משיתוף הפעולה הפורה שלנו עם קופת חולים מאוחדת. החיסון החדש אינו כולל תופעות לוואי, אבל חשוב להגיד שיש שחקנים אמיצים מאוד על המגרש, שמראה המחט, נגיד בצורה עדינה, לא עשה להם טוב. בסופו של דבר כולם עברו את החיסון, רגע לפני שיצאו לאימון.