רשמית: בית"ר ירושלים פתחה את עונת 2024/2025

1 יולי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עם ציפיות לעונה טובה, הזרים שנחתו ושחקנים שמנסים להרשים את הצוות המקצועי, פתחנו את העונה עם אימון חזק מאוד וקולקציית בגדים חדשה
כותב: מערכת האתר

בחום הירושלמי, שנותן את אותותיו כבר מעכשיו, פתחה הבוקר (שני) בית"ר "גשם" ירושלים את האימונים לעונת הכדורגל החדשה עם ציפיות גבוהות ואנרגיה חדשה. הקבוצה נרגשת לקראת העונה הקרובה עם מספר שחקנים חדשים, הזרים שחזרו ושחקנים צעירים שמנסים להרשים את המאמן ולהיכנס לסגל הקבוצה.

אמש ערכו השחקנים מבדקים גופניים על מנת לוודא את כשירותם הפיזית ולבחון את מצבם הבריאותי. המבדקים כללו מדידות קצב לב, מבחני כושר ואימוני כח. המאמנים והצוות הרפואי בחנו בקפידה את התוצאות כדי לתכנן תוכנית אימונים מותאמת לכל שחקן.

דור מיכה

היום נכנסו האימונים להילוך גבוה כאשר השחקנים התאמנו לראשונה על הדשא ומהרגע הראשון הבינו מה מחכה להם. השחקנים החלו בחימום עם מאמן הכושר, אודי בן שמחון, ואז התפצלו לתחנות שונות. הצוות גם התחדש כשאת עמדת מאמן השוערים תפס דודו בן הרוש שיהיה חלק מהצוות בעונה הקרובה.

דודו בן הרוש

הבוקר הצטרף לאימונים גם איסמעילה סורו, ומחר יצטרף השוער, מיגל סילבה. מי שעדיין חסר הוא עדי יונה, שנמצא עם הנבחרת האולימפית. השחקנים הצעירים, מצידם, מבינים שזו הזדמנות פז להוכיח את עצמם. חלק מהשחקנים הגיעו מקבוצת הנוער וחלק אחר הוא המושאלים. כל אחד מהם יודע שהמאמן עוקב אחריהם ומחפש את הכישרונות שיוכלו לתרום לקבוצה בעונה הקרובה.

מאמן הקבוצה, ברק יצחקי, כשלצידו עומד המנהל המקצועי אלמוג כהן, אמר לשחקנים לפני תחילת האימון: "זה האימון הראשון שלנו באופן רשמי, כמו שאמרתי לכם אתמול, נתחיל בצורה מאוד אינטנסיבית, עם עבודה קשה מאוד ואני דורש מכם פוקוס במאת האחוזים בכל רגע באימון.

ירדן שועה

"יהיו שתי תחנות, ואני רוצה שהחילופים כשנצטרך זה חילופים מהירים, ולעבוד חזק כי העונה הקרובה ככה היא תיראה לאורך כל העונה. יש לנו זמן להתכונן, יש לנו 13 ימים בישראל ונערוך משחקי אימון ועוד מחנה אימון עם דברים טקטיים. תהיו מפוקסים, תישנו טוב, תעבדו עם הגוף שלכם בצורה אינטנסיבית ותשמרו עליו ואני מאחל לנו עונה מוצלחת".

ברק יצחקי ומשה אוחיון

הקולקציה החדשה

כמו כן, המועדון הציג בימים האחרונים את החליפות החדשות לעונת 2024/2025, וכעת ניתן להתחדש בחליפות תואמות להורים ולילדים במידות קטנות. החליפות החדשות נוצרו בשיתוף פעולה עם חברת יומברו, והן כוללות כיתובים ייחודיים של ירושלים, האריה השואג, הכדורגל, וכמובן צבעי המועדון. הבגדים החדשים מגיעים במידות קטנות החל מ-2-4 ועד למבוגרים במידות גדולות כמו 3XL.

כעת ניתן לקנות משהו גם להורים וגם לילדים, ולהגיע לארוחות משפחתיות וכל מקום אפשרי עם צהוב-שחור. החליפות זמינות בחנות הרשמית ובחנות במתחם האימונים בית וגן. להזמנות ומידע נוסף, ניתן לבקר באתר המועדון או בחנות הרשמית.

למעבר לקולקציה