רוני לוי לשחקנים: "הפלייאוף זה הזמן להראות מה אנחנו שווים"

31 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה ערך שיחה לשחקנים לפני האימון שהתקיים הבוקר והוסיף: "אנחנו בתקופה אינטנסיבית, אתם מתאמנים בצורה טובה, אבל הפער בין האימונים למשחקים ניכר"
כותב: מערכת האתר

90 דקות ראשונות אחרי פגרת הקורונה מאחורינו, ובית"ר "מילניום" ירושלים המשיכה היום במסע הפלייאוף העליון שלה, כשאחרי התיקו 1:1 מול הפועל באר שבע אמש, בקבוצה מחכים כבר בכיליון עיניים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב. הצוות המקצועי דיבר בשעות הבוקר עם השחקנים, שחלקם הגיע לאימון שחרור לאחר המשחק אמש ושחקני הספסל ערכו אימון מלא, כשגם שחקני הנוער, אביאל זרגרי, ליאון מזרחי ורוי דוגה נטלו חלק מלא באימון.

בינתיים אנחנו ממשיכים בהכנות, ומחכים לראות מה יהיו תוצאות הבדיקות של מספר שחקנים שנפצעו במהלך המשחק האגרסיבי אמש. על פי נתוני המשחק, בית"ר שלטה בכדור, ומה שחשוב הוא שפער 5 הנקודות מהפועל באר שבע נשאר.

 

מאמן הקבוצה, רוני לוי, שוחח עם השחקנים לפני האימון ואמר להם: ״אמרתי לכם שהמשחקים לא יהיו פשוטים בפלייאוף וקשים. לא יכול להיות שיש כזה פער בין הנתונים באימונים ובמשחקים. לא הייתי מעיר ומאיר אם לא הייתם מתאמנים בצורה כל כך טובה, והפערים ניכרים.

"יש לנו משחק עוד יומיים, זה לא זמן לדבר אלא זמן להראות מה אנחנו שווים. אנחנו צריכים להיות אמיתיים עם עצמנו ואם אראה שחקן שלא נותן 100 אחוז לא אהסס להחליף אותו גם אחרי 10 דקות. אנחנו בתקופה אינטנסיבית. תתאמנו טוב, תנוחו טוב, תאכלו ותגיעו כמו שצריך למשחקים. הפלייאוף זה המקום להראות את היכולת".