בית"ר ממשיכה בהכנות לשבת. בניון: "מודה לכל האוהדים, הראש כבר במשחק נגד כפ"ס"

דיוגו ורדאסקה באימון
30 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה פתח את האימון באסיפת וידאו ולאחר מכן במגרש דרש לראות תוצאות. וגם: מי התאמן ומי עבר טיפולים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק מול הפועל כפר סבא, שיתקיים ביום שבת הקרוב באצטדיון טדי, אליו אנחנו חוזרים אחרי תקופה ארוכה. מאזן הבית שלנו פחות טוב מהצפוי, אבל העניין רק מעורר מוטיבציה אצל השחקנים לצאת לדרך חדשה.

גדי קינדה ויקיר ארצי עם הכדור

שחקני הקבוצה הבוגרת יצאו היום אל כר הדשא לאחר שעברו אסיפת וידאו, בה התייחס המאמן גם ליריבה וגם לדברים שהוא מבקש להיות יותר חדים במהלך המשחק בקבלת ההחלטות. עוד שוחח לוי עם השחקנים על החשיבות של ההמשכיות וכפי שאמר גם במסיבת העיתונאים השבוע, גם הוא מוכן לקראת הקרב על טדי.

לאחר האסיפה יצאו השחקנים לכר הדשא לאימונים. מי שנעדרו מאימון הקבוצה ועברו טיפולים הם הקפטן עידן ורד, דן איינבינדר, אופיר קריאף ומיכאל אוחנה. בעקבות השיזרוע שנערך במגרש האימונים של הקבוצה הבוגרת, נערך האימון במגרש אחר בבית וגן.

דן איינבינדר באימון

באימון עצמו התעכב המאמן על תרגילים של חילופי מסירות בין שחקנים, והפקת המיטב מהם. בתרגול הטקטי של לוי, אשר הטריף את השחקנים, וגרם ל"מלחמות" על הכדור וגליצ'ים לרוב, כשהשחקנים נמנעים מלפגוע אחד בשני, אך נלחמים על כל כדור.

מי שכמובן היה באימון היום הוא המנהל המקצועי, יוסי בניון, אשר צפה בו ואף דיבר על שיחת היום. בניון אמר לאתר הרשמי: "אני מודה לכל מי שתמך בי לאורך כל המשחק, נהניתי מהחוויה לשחק עם שחקני עבר מישראל ומברזיל, אבל כרגע הראש נמצא רק במשחק נגד הפועל כפר סבא".

מכירת הכרטיסים למשחק נגד הפועל כפר סבא נמשכת, בתקווה שהקהל ידחוף את הקבוצה לקראת הניצחון הראשון העונה במבצר שלנו. מחר תיערך מסיבת העיתונאים השבועית בהשתתפותו של רוני לוי ושחקן הקבוצה בשעה 12:00 בצהריים באצטדיון טדי.

שלומי אזולאי מול טל בן חיים