השחקנים עברו בדיקת שומן, התוצאות משביעות רצון

איתמר ניצן
30 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לפני אימון הבוקר של הקבוצה, עברו השחקנים אצל התזונאי של המועדון, שהיה מרוצה מהתוצאות. ומי ניצח בקרב בין איינבינדר לשוערים?
כותב: מערכת האתר

אחרי יום עצמאות ביתי ומלא של כולנו, התאספו הבוקר שחקני הקבוצה לעוד אימון מפרך שתוכנן להם על ידי הצוות המקצועי. מי שהגיע הבוקר גם כן למתחם האימונים הוא ליאור מני, תזונאי הקבוצה, אשר בדק את השחקנים. מני דיווח לצוות המקצועי על התוצאות, החמיא לשחקנים והסביר כי התהליך היה יוצא דופן לתקופה, שבה קשה לשמור על אורח חיים בריא.

האימון עצמו המשיך להתנהל ללא מגע בין השחקנים, אבל אין ספק שהקצב עלה רמה וגם השחקנים מבחינתם מסירים חלודה. ההגבהות נהיו יותר מדויקות, השוערים עם הצלות מרשימות, והדריבלים לאט לאט מסתדרים. בקיצור – כולנו מוכנים כבר שהליגה תחזור ובמהרה.

אלירן עטר

במהלך התרגולים, החליטו השחקנים לעקוץ כמה שחקנים שהחמיצו. מי שלקח את האחריות להרגיע אותם הוא דן איינבינדר, שהתחיל לדרבן את שחקני ההתקפה. מאותו הרגע עלתה רמת התחרותיות באימון, כשבסופו של דבר הכדורים התחילו למצוא את הרשת, כשגם צוות האימון השתתף בחגיגה. מי שרשם אחוזי דיוק מדהימים הוא עוזר המאמן, חיים שבו, שלאחר האימון שלח שוער אחר שוער להביא את הכדורים מהרשת.

הקבוצה תתאמן גם מחר, מתוך תקווה כי בימים הקרובים יחזירו לנו את הכדורגל ואת האפשרות לחזור לאימונים רגילים ולאחר מכן גם למשחקים.