לפני האימון המסכם: משה חוגג שוחח עם שחקני הקבוצה

29 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבעלים, יחד עם היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש, הגיעו לאימון הקבוצה על מנת לחזק את השחקנים לאחר אירועי סוף השבוע. אוחנה: "האחריות עליכם"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחק מול הפועל חיפה מחר, ופתיחת הליגה. את האימון המסכם הערב העביר האגדה הבית"רית, יוסי מזרחי, שיעמוד על הקווים. הבעלים שוחח עם השחקנים על ההפסד ועל התחושות הקשות שהיו לו מאז המשחק ועל המחויבות ועל הרצון שלו לראות אותם עובדים יותר חזק על המגרש ובצורה מחויבת יותר. השיחה ארכה כ-25 דקות והתקיימה לאחר האימון. גם היו"ר,אלי אוחנה, והמנכ"ל מוני ברוש, הגיעו לאימון.

חוגג פתח ואמר: "מתחילים מחר את הליגה, אני אפתח את הכיס עוד, למרות שאחרי המשחק לא רציתי. ההחלטה שלי לגבי רוני נובעת בעיקר מרגעי אמת. אין לי ספק שהוא מאמן מצוין, כולם אמרו את זה וגם אתם. לרגעי האמת אתם חייבים להגיע, ולא הגעתם. אני משקיע הרבה יותר לב מכסף. אין לכם מושג כמה אני שמח בניצחון שלכם. אין שום דבר שמטריף אותי כמו הפסד. אם אני משקיע לב, נשמה וכסף בקבוצה הזאת אני רוצה להיות שלם עם ההחלטות על שחקנים שיש פה. נרגעתי בשבת. אנחנו נחזק את הקבוצה איפה שצריך כדי שנעשה עונה טובה יותר מהקודמת. יש כל כך הרבה כישרון בקבוצה הזאת.

"מחר תתחילו את הליגה. הסטירה הזאת יכולה לרסק אותנו או לקחת אותנו חזרה למעלה. אם נוריד את הראש, נקבל בראש. אנחנו צריכים להראות שאנחנו פה מחר. נתתם שלושה שערים בגביע הטוטו, אמנם זה לא הרבה, אבל כל גול היה בצבע. שערים סופר איכותיים. שערים נהדרים. אני מבקש החל מעכשיו לעשות סוויץ' אגרסיבי מאוד, כמו חיות. אם תרוצו יותר מהם ננצח".

"אם אנחנו מחר נרוץ יותר, מדד אחד שנראה כמה . אני רוצה לראות אתכם מחר רצים. אם נקבל גול, אתם יכולים לתת חמישה חזרה. אם תבעטו 15 פעם ומעלה לשער, אתם תבקיעו. רציתם הגנה שתתן ביטחון, יש כזאת. תשאירו את הכל על המגרש, לא יקרה כלום. אני רוצה אופי רע".

לאחר מכן הוסיף היו"ר, אלי אוחנה: "בשנתיים, שלושה מאמנים סיימו את עבודתם שלא בצורה טבעית. אני מודה לרוני ויוסי על העבודה שלהם במהלך השנה האחרונה, ואני אומר לכם, את כל האחריות מטיל עליכם. זה משחק שגם בלי מאמן אתם צריכים לקחת. איפה הרצון והאכפתיות? אם לא משקיעים מהרגע הראשון, זה לא יקרה. תסתכלו במראה. תנו את הכל. זה משחק מאוד מאוד חשוב מחר. בואו נהיה קבוצה שרצה, שעושה מה שצריך. יש משמעות לפיזיות".