עלה קרב: בית"ר ממשיכה את טירוף פתיחת העונה

28 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מי הצטיין, מי הבטיח שהוא ינצח בקלות ומה גרם לשחקנים לרוץ את העלייה של החנייה? עוד יום מלא בזיעה בבית וגן
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ממשיכה, וכשאנחנו אומרים ממשיכה, אנחנו מתכוונים שמכאן הקצב פשוט לא יילך אחורה. אחרי האימון האינטנסיבי שערך רוני לוי לחניכיו אתמול, היום היה תורו של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, לגרום להם להגיע לחדר ההלבשה מותשים, למה? גם לזה מיד נגיע, אבל בואו נתחיל בהתחלה.

כל מי שהגיע לבית וגן הבוקר ראה כי לאחר שהעבודות במקום החלו בשבוע שעבר, היום ניתן היה לראות את "האקשן" בעיצומו. בשעה 8:00 בבוקר עלו על כר הדשא שלושה טרקטורים, אשר הפכו את מגרש האימונים האמצעי מדשא לחול, כחלק מהקמת פרויקט גדול שמתבצע בשיתוף עיריית ירושלים, וצפוי להסתיים עד לסוף החודש הבא.

בחזרה לאימון – כל הסגל, פרט לצעירים ולנבחנים שהתאמנו בנפרד, המשיך הצוות המקצועי לעבודה פיזית וטקטית, שכללה דילוגים מעל משוכות והשתלטות על כדור, תרגילי מסירות בין העמודים. משחק של 30 דקות כמעט על מגרש מלא ועצירה לטיפול בכיוון ופתיחת מרווחים. שלומי אזולאי ועידן ורד הוכיחו עליונות, וסחבו את הכתומים לניצחון משכנע. כל השחקנים היו כשירים ועלו למגרש הבוקר.

ואז הגיע הטוויסט בעלילה – טלמו לקח את השחקנים, שהיו בטוחים שהם הולכים לשחרור אל העלייה התלולה שיש בבית וגן, שם חילק אותם לזוגות וערך תחרויות ביניהם. פעם תמיר עדי נגד רוטמן, גרסיה מול שלום אדרי בקרב צמוד צמוד, עלי נגד דן, ורד נגד זהבי ועוד. רוצים לראות מי ניצח? כנסו לווידאו שמצורף לכתבה.

 

במקביל לריצות, המשיכו הנבחנים להתאמן ביחד עם הנוער, כדי להרשים את המנהל המקצועי, יוסי בניון, ואת המאמן רוני לוי, שבחן את הביצועים של השחקנים. הקבוצה תתאמן גם מחר, וביום שישי ייערך משחק אימון נגד מכבי תל אביב בטדי.

בינתיים, מנהלת הליגה פרסמה את הימים והשעות של משחקי שלב הבתים בגביע הטוטו: בית"ר תפגוש ב-8.8 (מוצאי שבת) את בני יהודה בשעה 20:15 באצטדיון בלומפילד, ב-11.8 (יום שלישי, 21:00) את הפועל ת"א באצטדיון טדי וב-15.8 (עדיין נתון לשינוי) את מ.ס. אשדוד באצטדיון הי"א באשדוד.