הכנות אחרונות לאשדוד: השחקנים דרוכים, חוליית ההגנה עברה תרגול מיוחד

שלום אדרי
28 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הכל מוכן למשחק בטרנר וגם השחקנים עובדים ומדייקים את הפרטים האחרונים לקראת המשחק החשוב. עוד לא רכשתם כרטיס? כנסו
כותב: מערכת האתר

רגע לפני המחזור ה-26, ועם המשימה הבאה בגביע שמחכה מעבר לפינה, המשיכו היום הבחורים בצהוב שחור בהכנות שלהם לשבוע גדוש בכדורגל.

אתמול במסיבת העיתונאים של הקבוצה אמר המאמן, רוני לוי: "אנחנו תמיד שואפים לנצח ולשחק כדורגל טוב, וזה מאוד חשוב לייצר המשכיות ולשמור על הפער. אנחנו רוצים להיות במקום כמה שיותר גבוה, ולפתוח פער על הקבוצה שמתחתינו ובשביל זה צריך לנצח". נראה שחניכיו מבינים זאת היטב אחרי האימון הבוקר.

אופיר קריאף

אנטואן קונטה ושי קונסטנטין ייעדרו מהמשחק בעקבות כרטיסים צהובים. בעקבות החיסורים, עבד היום לוי עם שחקני ההגנה על הדרך בה הוא רוצה לראות את משחק המעבר והתיאום בין חוליות ההגנה והקישור.

לאחר מכן עבר המאמן לעבודה עם שחקני ההתקפה וסיים את האימון רק לאחר שהיה מרוצה מהתרגול. השחקנים בקבוצה מעידים על דריכות במסגרת השבוע הקרוב. ביום ראשון תעלה הקבוצה למשחק בטרנר מול אשדוד וביום חמישי תיאבק מול מכבי פ״ת על ההעפלה לחצי גמר גביע המדינה באצטדיון נתניה.

כרטיסים ניתן להשיג כאן או בקופות.

https://vimeo.com/394411221

השבוע השקנו עבורכם גם מנוי פלייאוף מטריף במחיר של 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי הבא בלבד (04.03.20 כולל). לרכישה לחצו כאן.