טירונות 2020: "הרבה זמן לא נשכח את האימון הזה"

27 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קצב רצחני כמו בשבוע האחרון הבהיר בדיוק היכן אנחנו נמצאים ועד כמה המשימות שלנו מתחילות להתקרב. רוני לוי והצוות העבידו את השחקנים בפרך, תיקנו כל טעות שראו וקינחו בתרגולים מעניינים. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

חום? עייפות? כנראה שזה לא ממש חלק מהשיקולים כרגע, פחות משבועיים לפני פתיחת גביע הטוטו. בית"ר שלנו ממשיכה בקצב האימון האינטנסיבי והרצחני, כשאחד מהשחקנים אף אמר בסיום: "אנחנו נרגיש את האימון הזה עוד הרבה ימים קדימה…."

אז כן, אימון נפתח בריצות מתגברות, המשיך לעבודה של גמישות, ולאחר מכן עברו לידיהם הנאמנות של רוני לוי וחיים שבו, כשהם מחולקים לשלושה מתחמים במגרש. התרגול כלל מסירות, השתחררות והטעייה, ושחרור כדור מהיר. הדרך בה המשיכו השחקנים לעבוד היתה פשוט מטורפת, בקצב אימון גבוה מאוד, וחסר למי שהוריד את הרגל מהגז או מסר לא מדויק – כי את הצעקות שמעו היטב ברחבי המתחם בבית וגן.

לאחר הפסקת שתייה קלה, הגיע תור המשחקונים הקטנים, שם בלטו גרסיה, ורד, גרצ'קין ודיוגו. טל בן חיים, שחוזר לכושר משחק עם כדור ומיכאל אוחנה, שעדיין נמצא בהליך השיקום, שיחקו בתור הג'וקרים (שיכולים לגעת בכדור מטעם שתי הקבוצות), וגרמו לחבר'ה להזיע ולרוץ בלי הפסקה. אגב, אחד הנתונים המדהימים של אימוני השבוע מצביעים על קצב ריצה של משחקים, נתון שסיפק מאוד את הצוות המקצועי.

בשלב זה השחקנים התכוננו למשחקון גדול, אבל אז הצוות המקצועי אותת להם לחזור למגרש, הרחיב את מרחק הריצה ושלח אותם להתקפות מתפרצות של שישה שחקנים יחד, שמחויבים למסור בצורה מדויקת לפני ההגעה לבעיטה. מדובר באחד התרגילים הקשים לביצוע, ורק אחרי שביצעו אותו לא מעט פעמים בצורה טובה, נתן להם המאמן אור ירוק לעבור לשלב השחרור.

אבל בזמן שהשחקנים יורדים מהדשא, כינס רוני לוי את הצוות המקצועי והחל לעשות משחקון בין השחקנים הצעירים והנבחנים בקבוצה, כשגם מיכאל אוחנה מצטרף אליהם על מנת להמשיך ולתרגל ולבחון את האפשרויות שלהם. דוד דגו, רוי דוגה, ליאון מזרחי, מיכאל בן שבת, רז טוויזר, רוי ששון ונתנאל דלויה, הזיעו והמשיכו להתאמן עוד דקות ארוכות, עד שקיבלו את האישור לסיים ולרדת לחדר ההלבשה.

הקבוצה תמשיך במסגרת האימונים השבועית, כשביום שישי הקרוב ייערך משחק אימון נגד מכבי תל אביב, אשר מקיימת מחנה אימון בירושלים. המשחק יהיה סגור לקהל ולתקשורת, אך תוכלו לעקוב אחריו כאן באתר.

אנחנו מזכירים לכם שיש לכם אפשרות נדירה לקנות במחיר מוזל את חולצת המשחק של העונה, כשנותרו עוד מספר קטן של מידות וחולצות במבצע 1 פלוס 1 – אז מהרו להזמין לפני שהן נגמרות…