הבוקר בבית וגן: מאבק על ההרכב, אימון קשוח לכל הסגל

אור זהבי
27 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה שלנו בצהוב שחור התאמנה בבית וגן, המאמן תרגל מספר הרכבים ואפשרויות, ולא ריחם לרגע. מאבקים גדולים בין השחקנים על מי יפתח נגד באר שבע, וגם האימון הקשוח שעבר לנוער
כותב: מערכת האתר

זה נשמע כמעט בלתי נתפס, אבל זה אוטוטו קורה: בית"ר "מילניום" ירושלים צפויה לעלות על כר הדשא בטדי במוצאי שבת הקרוב, ולחזור אל הליגה אליה כל כך התגעגענו בחודשים האחרונים. בית"ר שלנו תעלה על כר הדשא לאחר שבשבועות האחרונים חזרו השחקנים לאימונים מלאים, חזרו כמה שניתן לכושר משחק ושיחקו שלושה משחקי אימון נגד מכבי נתניה, בני יהודה ונס ציונה.

פרדי פלומיין

אין ספק שהשחקנים נראים חדים יותר מיום ליום. תרגולים בהם המאמן היה מרוצה, וכאלה שגם פחות, הפכו את האימון לאינטנסיבי, כשהמלחמה על ה-11 פתוחה ונראית מרתקת. המאמן רוני לוי שם דגש על מהירות המסירה ושחרור הכדור, ובעיקר ביקש מהשחקנים לגלות אחריות עם הכדור וגם אם איבדו אותו, לרדוף אחריו, להשיג אותו בכל דרך אפשרית. עידן, חנן, אלירן, פרדי ושלומי נאבקים על מקומות בהרכב, כשאליהם מצטרפים גם יתר השחקנים, כשרף האנרגיות והצעקות עלה שוב מדרגה.

מיכאל אוחנה

אל האימון הצטרפו גם שלושה שחקני נוער, ליאון מזרחי, רוי דוגה ואביאל זרגרי, אשר מבחינתם קיימו אימוני ריצה ולאחר מכן אימון קשוח של לעבור את המגן ולנסות להכניע את איתמר ניצן ונתנאל דלויה, תחת עיניו הבוחנות של רוני לוי, אשר כיוון אותם ונתן טיפים גם לדור הצעיר, כחלק מהמגמה לנסות ולשלבם בהמשך.

חנן ממן

הקבוצה תתאמן מחר וביום שישי בשעות הבוקר, לקראת המשחק שיתקיים במוצאי שבת. בית"ר שלנו נמצאת במרחק של 5 נקודות מהפועל באר שבע, כשניצחון יקדם אותנו משמעותית לקראת המקום השלישי אותו אנו רוצים להשיג בסוף העונה. אנחנו מזכירים שעקב דרישות משרד הבריאות, ייתכן מאוד כי מספר המקומות בטדי יוגבל בעונה הבאה. בואו להבטיח את מקומכם!