מלחמות מים, ותרגולים מוצלחים – בית"ר ממשיכה להתאמן

אופיר קריאף באימון
27 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה שלנו בצהוב ושחור הגיעה לאצטדיון שלנו וערכה אימון יוצא מן הכלל. מי הצטיין ומי ניצח במלחמת מים? כל הפרטים בפנים. גם הלינק לכרטיסים. אנחנו מחכים לכם בטרנר
כותב: מערכת האתר

שמש כזאת לא זוכרים בירושלים כבר הרבה זמן, וגם אימון באצטדיון טדי השתלב בצורה מושלמת עם ההכנות למשחק נגד מ.ס אשדוד ביום ראשון הקרוב בטרנר. רוני לוי והשחקנים, ביחד עם שאר הצוות המקצועי, ממשיכים להתכונן לקראת המשחק האחרון של הליגה הסדירה, שהפך להיות חשוב מאוד בעקבות התוצאות האחרונות, שכן ניצחון בו יבטיח את המקום השלישי וסדר משחקים נוח יותר מאשר המקום הרביעי.

באימון עצמו ניתן היה לראות את השינויים שמנסה המאמן לעשות על מנת להתמודד עם החיסורים הצפויים. אנטואן קונטה ושי קונסטנטין ייעדרו מהמשחק בעקבות כרטיסים צהובים, כשטל בן חיים לא התאמן גם כן בגלל פציעה.

פלומיין ורוטמן באימון

האימון החל בחימום עם מאמן הכושר שלנו, טלמו דה אנדרס, ששלח את השחקנים מחוממים לרוני. המאמן שלנו משך את השחקנים עד שהבינו את התרגול שלו, ואת הדרך בה הוא מבקש להניע את הכדור. דיוגו ורדאסקה הצליח לנפק מספר כדורים נהדרים להתקפה, במה שללא ספק הרים את הביטחון שלו ושל שאר שחקני ההגנה. במהלך המשך העבודה הטקטית תירגל המאמן מספר אפשרויות לגופיית ההרכב, ובעיקר דחף את השחקנים למקסימום.

אדרי בועט באימון

בגיזרת התעופה ניתן היה לראות מספרות יפות מאוד של אלירן עטר, מחזה שהפך להיות כבר שכיח, ושלום אדרי, שהדביק כדור לקורה שכמעט העיף את השער אחורה. לירן רוטמן הצטיין בגזרת הבעיטות מרחוק, אבל אין ספק שההיילייט הגיע אחרי האימון. קוסטנטין החליט להשפריץ קצת מים על פרדי, שממש לא נשאר חייב ואחרי שרץ אחריו חצי טדי, הצליח להפיל אותו לריצפה. גרצ'קין הצטרף לביצוע הריתוק, שהסתיים במקלחת מים צוננת למגן.

עטר בועט באימון

לקבוצה מצפים עוד שני אימונים עד המשחק, מחר ובמוצאי שבת, כשביום ראשון (20:00) כולנו מחכים לראות אתכם באצטדיון טרנר. תושבי הדרום זוכים להזדמנות להגיע עם המשפחה למשחק, כיוון שיום למחרת יש יום חופש בעקבות הבחירות. אז תתפסו את המשפחה, היכנסו לרכב – ויאללה, מגיעים לצבוע את האצטדיון האדום בצהוב שחור. כרטיסים ניתן להשיג כאן או בקופות.

כמו כן, השקנו עבורכם מנוי פלייאוף מטריף במחיר של 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי הבא בלבד (04.03.20 כולל). לרכישה לחצו כאן.

שחקני הקבוצה מתאמנים