האימונים הוקדמו, טל בן חיים חזר – מה מחכה לנו השבוע?

26 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצוות המקצועי פתח את הבוקר מוקדם כדי להימנע מגל החום, הבלם הוותיק שב לבית וגן. הקבוצה תפגוש את מכבי ת״א למשחק אימון ביום שישי
כותב: מערכת האתר

מה עשיתם היום בשעה 9:00 בבוקר? סביר להניח שהתשובה לא תהיה על "רצתי על מגרש הכדורגל". אבל עבור השחקנים שלנו, זה מה שחיכה להם, מכיוון שאימוני הבוקר הוקדמו בעקבות עומס החום הכבד.

לאחר שקיבלו חופש בסוף השבוע, שבו הבוקר (ראשון) השחקנים בצהוב שחור למגרש האימונים בבית וגן כדי להמשיך בהכנות לעונה החדשה ולגביע הטוטו שכבר נמצא מעבר לפינה (8-9/8 בחוץ מול בני יהודה).

האימון נפתח בקצבי ריצה אותם דרש מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס מהשחקנים. תחילה הורה להם לרוץ שש דקות רצופות, ולאחר מכן ביקש מהם לבצע את אותו המרחק בזמנים קצרים יותר. כשהם חשבו שזה הסוף, הודיע להם ששוב עליהם לעשות זאת, ובארבע דקות. טלמו עודד את השחקנים תוך כדי תנועה, והיה מרוצה מהתוצאות בשלב הזה של ההכנות.

באימון עצמו התמקד מאמן הקבוצה, רוני לוי, בהנעת כדור יעילה בין השחקנים ומשחק מהיר והחלטי בשני צידי המגרש, באמצעות משחקונים רבים על שטחים קטנים. מיכאל אוחנה המשיך לעבוד על החיבור שלו לקבוצה וגם היום תופקד כג׳וקר שמסייע ל-2 הקבוצות בהתקפה, כשהוא עדיין נמנע ממגע.

מי שחזרו לאימונים היום הם ליוואי גרסיה וטל בן חיים ששבו לשורות הקבוצה – גרסיה ערך אימון מלא ודאג להסיר חלודה (לאחר שסבל מפציעה בתקופה האחרונה) ואת ההתלהבות שלו אפשר היה להרגיש בכל רחבי המתחם, בעוד טל בן חיים חזר לאימוני ריצה, והתאמן בצדי המגרש עם כדור, על מנת להכין את עצמו לקראת החזרה לסגל. מיכאל בן ברוך ורז טוויזר, שני שחקנים צעירים, החלו להיבחן בשורות הקבוצה.

אנחנו מזכירים לכם שמבצע החיסול בחנות שלנו נמשך – 1+1 על כל חולצות המשחק! המבצע אוטוטו נגמר, אז בואו לרכוש לעצמכם אחת ולפנק גם חברים. (ויש כפל מבצעים לבית"ריסטים)