בובה של אימון: ממשיכים להתאמן ומחכים לבשורות

אור זהבי
26 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחקי טניס-רגל מצד אחד ודגש גדול על חזרה מדורגת לכושר מצד שני. הקבוצה מתרגלת אט אט לשגרת האימונים החדשה. הדיווח בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר אימון זום ביום שישי וחופש בשבת על מנת להתאושש, חזרו הבוקר (ראשון) שחקני בית״ר "מילניום" ירושלים לאימונים קבוצתיים. מתכונת האימונים הייתה דומה לזאת שהתקיימה עד כה, וכללה אימוני כושר, תרגול טקטי עם הכדור, פעילות אירובית וגם קצת משחקי טניס-רגל (הכל תחת המגבלות הנוכחיות של משרד הבריאות).

פרדי פלומייןבשלב התרגולים של עבודה מול השער, הפתיע לטובה יקיר ארצי עם שלל הגבהות מדויקות, שפינקו את החלוצים שהגיעו לשער מול דלויה ואיתמר ניצן. השוערים מצידם גרמו הרבה נחת למאמן השוערים, משה בן דוד עם כמה הצלות נהדרות.

בטורניר הטניס-רגל הקבוצתי, שלטה ללא עוררין הקבוצה של אופיר קריאף. במשחקונים הצמודים ניתן היה לראות התעופפויות מדהימות – מספרות, חצי מספרות ובעיטות מהאויר, כאשר "השופט" חיים שבו היה צריך להכריע לא פעם בין הקבוצות.

מיכאל אוחנהגם היום עברו השחקנים בין תחנות כאשר המאמן רוני לוי והמנהל המקצועי יוסי בניון, עבדו עם הסגל על טכניקה, מסירות וכושר. במקביל המשיך מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס בעבודה המאומצת שנדרשת על מנת להחזיר את השחקנים לכשירות משחק מלאה. מחר תקיים הקבוצה אימון נוסף בבית וגן ובשלישי תערוך אימון ב-ZOOM. ביום רביעי (יום העצמאות) יקבלו השחקנים יום מנוחה.

אלירן עטר

מבצע החולצות הגדול

אחרי שפירקתם את המדפים שלנו בפעם הקודמת, דאגנו לחדש לכם את המלאי בחנות ועכשיו מבצע 1+1 על חולצות משחק חלקות נמשך בכל הכוח. כל הצבעים, כל המידות, עכשיו במלאי. לחצו כאן למעבר לעמוד המבצע.

מבצע 1+1 חולצות משחק רשמיות