כל העיניים לבלומפילד: הכנות אחרונות לקראת חזרת הליגה

25 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים שבו לאימונים בבית וגן כשבמוקד נמצא האתגר הראשון של ברדה ודראפיץ׳ העונה - משחק החוץ מול הפועל ת״א
כותב: מערכת האתר

הפועל ת״א, בלומפילד, יום שבת הקרוב. משחק הליגה הראשון שלנו מזה זמן רב כמעט פה, וכמה שהתגעגענו. קרוב לחודשיים מלאים עברו מאז המשחק הרשמי האחרון של הקבוצה בסמי עופר מול הפועל חיפה ועכשיו הגיע הזמן שלנו לחזור.

אז אחרי משחק ההכנה ביום שישי האחרון מול הפועל כפר שלם שהסתיים בצורה מוצלחת, היום עבר הצוות המקצועי להתמקד בדבר האמיתי. בית״ר "גשם" ירושלים חזרה הבוקר (ראשון) למתחם בבית וגן אחרי שבוע וחצי של אימונים בספורטק הארזים (בעקבות השזרוע שנערך לקראת החורף). עוד לפני שהאימון החל, התיישבה הקבוצה לאסיפת וידאו ממושכת עם דגשים שניתנו ע״י דראפיץ׳ וברדה לגבי המשחק מול כפר שלם. ומיד לאחר מכן? עבודה על היישום של הדגשים האלו.

פעם אחר פעם, בכל תרגיל אותו ביצעו השחקנים, חזרה הדרישה למשחק מהיר, עם המון תנועה וכמובן לחץ בלתי פוסק בכל איבוד כדור. ירדן שועה שהצטרף לקבוצה רק בשבוע האחרון כבר הראה ניצוצות היום עם מספר פעולות יפות בהתקפה, כשמהצד השני גם סנטי אוקמפוס הרשים וסחט מחמאות מכולם אחרי כמה פריצות נהדרות באגף ומסירות שהסתיימו בשערים קלים. האימון ננעל בבעיטות פנדלים (אותן אתם יכולים לראות גם בסטורי שלנו).

חלוץ הקבוצה גליאופיליו האסלביינק שכזכור נפצע ביום שישי בבטנו, בילה את הסופ״ש באשפוז בבית החולים. הוא לא היה לבד וזכה לביקורים מאנשי הצוות שלנו. אנחנו יכולים לעדכן שהוא אמור להיות משוחרר לביתו כבר ביממה הקרובה. פרט להאסלביינק, לרשות הצוות המקצועי יש כעת סגל מלא וכך יהיה גם מחר, במשחק אימון שייערך מול בני יהודה בשכונת התקווה, במה שיהווה גם את ההכנה האחרונה בהחלט לפני החזרה המיוחלת שלנו לליגה.

לאחר הטירוף ביום העצמאות האחרון, אנחנו מחזירים שוב את הפריט ההיסטורי של הסמל הירושלמי הגדול ביותר שלנו. יש לכם הזדמנות לשים יד על צעיף שלא רואים כל יום. יש לכם בית"ריסט? כרגיל, הרווחתם הנחה משמעותית. שימו לב, המלאי מוגבל.