הדרכונים מוכנים: בית"ר "גשם" ירושלים אורזת לאלבניה

24 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים ערכו בדיקות קורונה וסיכמו את ההכנות בארץ. האסלביינק ופרדו הצטיינו במשחקונים הפנימיים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם החזקות" ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחק מול טאוטה דורס האלבנית ביום חמישי הקרוב (17:30, ספורט1). החבורה של רוני לוי התכנסה לאחר יום חופש שניתן לקבוצה, והגיעו היישר אל בדיקות הקורונה המחויבות לפי פרוטוקול אופ"א. זה אחר זה יצאו השחקנים לאחר המטוש שנדחף לגרון ולאף, בתקווה שייצאו שליליים ובכך יוכלו לטוס למשחק באלבניה.

לאחר הבדיקות ראו השחקנים בפעם הראשונה את היריבה שלהם באסיפת וידאו שערך הצוות המקצועי, שהראה את החוזקות של הקבוצה האלבנית. אחר כך עברו השחקנים אל כר הדשא, שם חולק האימון לשניים – השחקנים שערכו שלושה משחקים במהלך השבוע ערכו אימון ריצה וכושר עם טלמו דה אנדרס, בעוד שיתר הקבוצה ערכה אימון מלא על הדשא, עם תרגול של עצירת כדור, מסירה, ותפיסת מקום.

לאחר מכן עברו השחקנים למשחקונים, כשכל פעם החליט הצוות על חוק אחר – נגיעה, שתי נגיעות, ובעיקר חיפש לראות מי הגיע חד לאימון. האסלביינק ופרדו רשמו מספר שערים מרשימים, כשהקבוצה הכתומה, בהנהגת קריאף, אדרי ורוטמן ניצחה את המשחק.

לאחר שיתקבלו תוצאות הקורונה, נפרסם את סגל השחקנים שיוצא למשחק, כשתמיר עדי וליוואי גרסיה הפצועים, כמו גם חנן ממן המורחק, לא יוכלו לצאת למשחק. הקבוצה תמריא בשעה 16:30 מנתב"ג לאלבניה, ותשהה במלון לאורך כל הזמן במדינה. ביום רביעי תערוך הקבוצה את האימון המסכם, ולפניו תתקיים מסיבת העיתונאים המסורתית.

האחראי על הקבוצה מול אופ"א, גיא ויטקובסקי, העביר לשחקני הקבוצה את ההוראות המפורטות לגבי השהייה בבית המלון ותנאי הבידוד וההיגיינה שמצופים מהם, כולל מסיכות, אלכוג'ל ועוד. לקבוצה יתלווה השף הקבוע, רונן כהן, שידאג לאוכל של הקבוצה.