החיוך של ליווי אומר הכל: חזרנו לאימונים קבוצתיים

ליווי גארסיה
23 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוירה שמחה, שמש קיצית וסוף סוף אימון קבוצתי שכלל גם בעיטות לשער. היכנסו לפרטים וצפו בתמונות
כותב: מערכת האתר

התפאורה הייתה מושלמת, כר הדשא היה ירוק כמו בציור וגם השמש החליטה לפנק את השחקנים שהגיעו למתחם האימונים בבית וגן לאימון קבוצתי ראשון במסגרת ההגבלות החדשות של משרד הבריאות.

השחקנים התחלקו לשלוש קבוצות בשלוש תחנות, ששני השוערים, איתמר ניצן ונתנאל דלויה פתחו באימון פרטני עם מאמן השוערים משה בן דוד. בתחנות חיכו לשחקנים אימון אירובי ודיוק לשער בשערים קטנים עם טלמו דה אנדרס, בו בלט בעיקר אופיר קריאף.

נתנאל דלויה

בתחנה הבאה חיכה להם עוזר המאמן חיים שבו, בה שיחקו השחקנים טניס רגל ומה שמהר מאוד הפך להיות תחרות קשוחה והרבה שכיבות סמיכה למפסידים בניהם. בתחנה השלישית, חיכה המאמן רוני לוי, ביחד עם המנהל המקצועי יוסי בניון, שם עבדו על טכניקה, מסירות וכושר.

רוני לוי וטלמו דה אנדרס

שחקני הקבוצה בטניס רגל

לאחר הפסקת מים, כשכל שחקן נזהר ושותה רק מהבקבוק שלו בהתאם להנחיות, עברו השחקנים למהלכי התקפה, כאשר בכל פעם ארבעה שחקנים תקפו את השער של ניצן או דלויה והשחקנים הירשו לעצמם לשחרר בעיטות וירטואוזיות, מספרות, בעיטות מהאוויר ועבודה על הסיומת מול השער לאחר תקופה של חודש וחצי בה לא בעטו לשער. עידן ורד ואלירן עטר הראו לנו בבעיטות לשער שהכוונת שלהם מאופסת. מיכאל אוחנה עדיין לא הצטרף לאימון הקבוצתי וממשיך לעבוד עם הפיזיותרפיסט של הקבוצה, נמרוד מאהלר.

עידן ורד באימון

שחקני הקבוצה באימון

לפני האימון שחקן הקבוצה ליווי גארסיה אמר לאתר הרשמי: "זה אושר גדול לחזור לכאן עם הקבוצה. כולנו מתאמנים כמו שצריך ונהנים מאוד. אני מקווה שהמשחקים יחזרו בקרוב, כי זה יותר ממשחק, אנחנו צריכים את זה, האוהדים צריכים את זה".

מחר תקיים הקבוצה אימון כושר בזום, בשבת יקבלו יום חופשי.

https://vimeo.com/410993523