אחרי החגים כבר כאן: חוזרים להתאמן לקראת בני יהודה

22 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקניו של רוני לוי חזרו מיומיים של מנוחה בחג לאימון בקצב גבוה מאוד. עידן ורד השלים אימון מלא, מיכאל אוחנה ממשיך עם השיקום
כותב: מערכת האתר

אחרי ארוחת החג, ולאחר הניצחון על נס ציונה, חזרו היום שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים להתאמן בשיא הכוח במגרש האימונים בבית וגן. מדובר באימון הראשון מאז המשחק בשבת, כשהמאמן, רוני לוי, דאג טוב מאוד להבהיר שאחרי החגים כבר כאן.

שחקני הקבוצה בריצה

השחקנים החלו את האימון עם תרגילי כושר וריצה קלה, "באדיבותו" של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס. הספרדי הריץ את השחקנים ואז העביר את השרביט לעוזר המאמן, חיים שבו, אשר החל בתרגולי מסירות, תחילה בשתי נגיעות ולאחר מכן בנגיעה אחת.

לאחר מכן תירגל המשך עבודה מול השער, וקינח במשחקון בו נתן דגשים לשחקנים ובעיקר עבד על שמירה על הכדור והנעה נכונה של הכדור. בזה אחר זה בחנו השחקנים את השוערים, ובעיקר את איתמר ניצן, שיחזור לשער כבר במשחק הקרוב נגד בני יהודה.

איתמר ניצן

אופיר קריאף שותף בחלק מהאימון ולאחר מכן ירד לטיפולים, בעוד שעידן ורד השתתף היום באימון הקבוצה לכל אורכו, כולל במשחקון, ואף כבש מספר שערים יפים. מי שעוד בלט באימון היה החלוץ שלומי אזולאי, עם מספר שערים מרשים. מיכאל אוחנה הגיע גם הוא למתחם והמשיך במלאכת השיקום של ברכו. אוחנה מתנהל עם קביים ומטופל על ידי הצוות הרפואי בראשותו של נמרוד מאהלר.

לאחר שהסתיים האימון, העביר לוי אימון גם למחליפים, שם ניתן היה לראות את פלומיין, בן חיים, יקיר ארצי, אורי מגבו ועוד נלחמים על כל כדור במשחקון פנימי. לאחר מכן ירדו השחקנים למתיחות ולארוחת צהריים משותפת. החל ממחר תתאמן הקבוצה במהלך כל השבוע במתחם ארזים, בעקבות השיזרוע והמשחקים בבית וגן. גם משחקה של קבוצת הנוער ביום שבת הקרוב ייערך במתחם ארזים.

שחקני הקבוצה רצים

המנהל המקצועי, יוסי בניון, צפה באימון מהצד, ולאחר מכן ניתח את האימון ביחד עם לוי. בניון צפוי להשתתף במשחק השלום אשר מאגד את כוכבי נבחרת ישראל בעבר מול כוכבי עבר מברזיל, שכוללים את רונאלדיניו, בבטו, ריבאלדו, אמרסון ועוד כוכבים. תוכלו לרכוש כרטיס בהנחה מיוחדת לחברי בית"ריסטים דרך כאן.