משנים תוכניות: לאחר ביטול המשחק, הקבוצה ערכה משחקון פנימי

21 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משרד הבריאות לא אישר לבית״רים לקיים את המשחק נגד כפ״ס, החבורה של דראפיץ׳ וברדה חזרה לאימון נוסף בעמק הארזים
כותב: מערכת האתר

רצינו, קיווינו, אבל בסוף משחק האימון שתוכנן להיום בבוקר (רביעי) מול הפועל כפר סבא בוטל בעקבות הוראת משרד הבריאות, והשחקנים שלנו, שכבר רצו להתחיל לרוץ גם מול פרצופים חדשים, נפגשו שוב במתחם האימונים ב"ארזים", שם מתנהלת הקבוצה בתקופה האחרונה עקב השיזרוע שעובר הדשא בבית וגן.

 

החבורה של סלובו וברדה ממשיכה לנסות ולהגביר את הקצב, כשהאימון היום, שהחל בשעה 8:45 נמשך עד ל-11:30, כשהשחקנים מסיימים אותו סחוטים. טוב, כנראה שזה די מובן אחרי שאתה עובר גם חימום, גם עבודה ותנועה של שלושה שחקנים על שלושה מגינים, מסירות קצרות ומדויקות ולאחר מכן משחק אימון על כל המגרש.

שערים יפים לא היו חסרים, גם תיקולים חמים שהסתיימו בלחיצות ידיים לאחר מכן. המאמנים, שמרוצים מקצב ה-GPS של השחקנים בימים האחרונים, ימשיכו במגמה הזאת גם בימים הקרובים, ולאט לאט גם יחלקו עומסים. בגיזרת האימונים בצד, עידן ורד יצא לאחר שספג מכה אבל יחזור להתאמן כרגיל מחר, אנטואן קונטה השתתף ברוב האימון, אך חילק עומסים, כמו גם מיכאל אוחנה. מתאוסיניו שלנו ממשיך לעבור טיפולים בניסיון להכשירו לאחר הפציעה שעבר, אך שום דבר לא יעצור אותנו בדרך למטרה, שמגיעה ממש בעוד 9 ימים, ומתחילה בבלומפילד מול הפועל ת״א.

לאחר הטירוף ולאחר שאזל מהמדפים, אנחנו מחזירים שוב את הפריט ההיסטורי של הסמל הירושלמי הגדול ביותר שלנו. עכשיו יש לכם הזדמנות לשים יד על צעיף שלא רואים כל יום. יש לכם בית"ריסט? כרגיל, הרווחתם הנחה משמעותית. המלאי מוגבל.