שינוי כיוון: לאחר דחיית המשחק, בית״ר ערכה אימון ערב אגרסיבי בבית וגן

21 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה שינתה את תוכניותיה וקיימה אימון במקום המשחק שבוטל. דראפיץ׳: “מודעים לאכזבה שלכם. אנחנו חייבים להיות מוכנים בכל רגע לקראת חזרה למגרשים"
כותב: מערכת האתר

לא ככה בית״ר שלנו דמיינה שתעביר את הערב שלה. ערב שהיה אמור לסמן חזרה לשגרה והתחלה חדשה עבור צמד המאמנים החדש-ישן דראפיץ׳ את ברדה. אך שעות ספורות לפני תחילתו של המשחק בין בית״ר ועירוני קרית שמונה הגיעה ההודעה ממנהלת הליגה – אחד משחקניה של ק״ש נדבק בנגיף הקורונה והמשחק נדחה.

אז במקום לחגוג שערים אל מול מצלמות הטלוויזיה – מצאו את עצמם השחקנים על המגרש הסינטטי החדש בבית וגן. דרפאיץ׳ וברדה לקחו את השחקנים בתחילת האימון ואמרו להם "אנחנו מודעים לאכזבה מכך שהמשחק לא יתקיים בסופו של דבר וגם אנחנו חיכינו לו, אבל זאת תקופה שאי אפשר לדעת מה יקרה, לכן אנחנו חייבים להיות מוכנים בכל רגע לקראת חזרה למגרשים וכך נעשה". הצוות הודיע לשחקנים שיערכו אימון מלא ואינטנסיבי, וכך היה.

האימון החל עם חימום של טלמו דה אנדרס, כאשר מיד לאחריו יצא לדרך תרגול הגבהות וכניסות לרחבה בקצב גבוה, שהניב שערים נהדרים של כלל שחקני הקבוצה מצד אחד (בעיקר שלומי אזולאי וגליאפיליו האסלביינק שהגיעו חדים מאוד הערב אל מול השער) והצלות מרהיבות של 3 השוערים שלנו מצד שני.

את האימון סיימה הקבוצה במשחקון פנימי, אגרסיבי וממושך – הכל על מנת להמשיך ולתרגל את השיטות והקצב אותו דורשים ברדה ודראפיץ׳ מכלל הסגל. לא פעם היתה תחושה של אגרסיביות שמזכירה משחק ולא אימון, ומספר פאולים שבוודאי היו מזכים בכרטיס צהוב את השחקנים שביצעו אותם.

מהמשחקון ניתן לקחת מספר שערים יפים אבל עם כל הכבוד לגולים, הצלה אחת של ניצן שהתעופף לחיבור לאחר בעיטה מהאוויר מ-7 מטרים, סחטה את רוב המחמאות וקריאות ההתפעלות. לאחר האימון ירדו השחקנים אל הספסל, ניתחו את המשחק ובעיקר לחצו ידיים לאחר התאקלים הקשוחים. צוות המאמנים היה נראה מרוצה והורה לשחקנים ללכת הביתה לנוח ולהגיע מחר אחר הצהריים לאימון ערב נוסף, כשכולם מחכים לתוצאות בדיקות הקורונה של שחקני קרית שמונה על מנת לדעת מתי יתקיים המשחק.