תרגילי גיבוש ותחרויות פנדלים: האימון המסכם לקראת חדרה

עידן ורד ושלום אדרי
21 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבחורים בצהוב שחור קיימו את האימון האחרון לפני היציאה למשחק מחר באצטדיון נתניה. רוני לוי: "התחושות אחרי ההפסד היו קשות. מחכים למשחק הבא כדי להחזיר את הנקודות"
כותב: מערכת האתר

הוא עוד מעט פה, הפלייאוף העליון. 10 משחקים מול הקבוצות החזקות בליגת ״הבורסה לניירות ערך״ והזדמנות להבטיח את המקום באירופה לעונה הבאה. השחקנים שלנו יודעים עד כמה חשוב וקרוב הפלייאוף, אבל עד אז – נותרו לנו עוד 2 משחקים חשובים לא פחות מול הפועל חדרה ומ.ס אשדוד. את היריבה הראשונה – נפגוש כבר מחר, לקרב באצטדיון נתניה.אופיר קריאףהבוקר בוצע התרגול האחרון לקראת המשחק בדמות אימון ממושך שבו נבחנו מערכים שונים, ניתנו דגשים לגבי היריבה ובקשות ספציפיות של הצוות המקצועי לגבי הצורה בה הוא רוצה שהקבוצה תשחק מחר (שריקת הפתיחה ב-19:50). לפני האימון טקטי בהובלתו של המאמן רוני לוי, ביצעו השחקנים יחד עם טלמו דה אנדרס, תחרות מהנה שבה נבחנה מהירות התגובה שלהם בהתאם להוראותיו של מאמן הכושר. לאחר מכן תורגלו גם בעיטות מרחוק וכניסות מדויקות ומתואמות לרחבה.

אלירן עטר
לפני האימון, שוחחנו עם רוני לוי על התחושות בקבוצה לאחר ההפסד להפועל ת״א בתחילת השבוע, וההכנה למשחק הבא: "התחושות אחרי ההפסד היו קשות מאוד. אנחנו לא אוהבים להפסיד, בטח לא כשמגיע קהל כזה גדול לתמוך בנו ונתן לנו עידוד מדהים. חבל, כי היו לנו הרבה רגעים טובים במשחק ולא ידענו להכריע את המשחק. אנחנו כבר מחכים למשחק הבא להחזיר את הנקודות ולהחזיר את הניצחונות". לדברים המלאים של המאמן.

מחירי הכרטיסים למשחק ביום שבת יעמדו על 60 ש"ח (מחיר אחיד, לא כולל עמלות מכירה). מחיר כרטיס כולל עמלות יעמוד על 71 ש"ח לאינטרנט / טלפון, 66 ש"ח בדלפק לאן, 60 ש"ח בקופות ביום המשחק במידה ויישארו כרטיסים. אוהדי בית"ר יישבו ביציע המזרחי.

לרכישה .