דראפיץ': "אנחנו כבר מתגעגעים למשחק רשמי"

20 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחד ממאמני הקבוצה התייחס למשחק מול קרית שמונה בטדי וסיפר על התחושות: "כיף לחזור לכאן, הכרנו שחקנים מוכשרים וטובים". הבעלים משה חוגג, אלי אוחנה ומוני ברוש הגיעו לצפות באימון
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר ירושלים, סלובדן דראפיץ', התראיין לאתר הרשמי לקראת המשחק מול הפועל קרית שמונה, שצפוי להתקיים מחר בערב באצטדיון טדי (21:00, ספורט4). מדובר במשחק שמתקיים לאחר כמעט שלושה שבועות בהם הקבוצה לא שיחקה עקב דחיית המשחק מול הפועל חדרה ופגרת הנבחרות, וכולם מחכים כבר לשריקת הפתיחה.

אז אם הכל יילך כשורה, דראפיץ' וברדה יהיו על הקווים מחר בטדי, כשהמאמן הדגיש את ההתרגשות לחזור לקווים של הקבוצה: "אנחנו אחרי תקופה ארוכה מאוד בלי כדורגל, אבל כולם פה יודעים לשחק וכולם מחכים כבר לחזור למסגרת הליגה. קרית שמונה קבוצה טובה מאוד שפתחה את העונה בצורה יפה ואנחנו בטוחים שהולך להיות משחק לא קל. יחד עם זאת, אנחנו תמיד מכוונים לשחק כדורגל טוב ולנצח את המשחק".


על החזרה למועדון הוסיף: "היינו פה בבית"ר, זאת הרגשה נפלאה להכיר שחקנים חדשים וטובים ומוכשרים. הזמן בלי הליגה נתן לנו אפשרות להנחיל את מה שאנחנו רוצים מהשחקנים, ואנחנו מקווים שאפשר יהיה לראות את זה כבר מחר. יש קצב מצוין באימונים, ואני מקווה שזה יספיק למחר". על השינויים בסגל אמר: "ברור לנו שזאת תקופה מאתגרת ושעוד אמורים להגיע אלינו הזרים שחתמו ועוד יהיו שינויים בסגל, אבל מה שחשוב עכשיו זה המשחק מחר".

לאחר שהתאמנו ביום שישי, קיבלו השחקנים את השבת למנוחה אחרי תקופת אימונים לא פשוטה שעברו על ידי המאמנים החדשים, והתכנסו שוב הערב. אל האימון הגיעה גם הנהלת הקבוצה, בראשות הבעלים, משה חוגג, היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש, שהגיעו לצפות באימון. שחקני הקבוצה קיבלו תדריך וידאו ארוך מצמד המאמנים שהתייחס גם לנקודות החוזקה של קרית שמונה, ודרש מהשחקנים משמעת על המגרש. לאחר מכן יצאו לאימון קל יחסית לשאר השבוע, אבל ארוך. בסופו של דבר, האווירה בקבוצה מתנהלת באופן חיובי, כשצמד המאמנים שלנו מדגיש כי הם מרוצים מהדרך בה מיישמים השחקנים את הדרך שלהם, ועל הדרך שומרים על אוירה חיובית בחדר ההלבשה ועל הדשא.