כמה טוב שבאתם הביתה

19 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה קיבלה מספר שחקנים חשובים בחזרה ואיתם ההכנות לתחילתה המחודשת של הליגה כבר בעיצומן. שועה צפה באימון מהצד
כותב: מערכת האתר

השעה 14:00 בצהריים היא אמנם לא שעה אידיאלית לקיום אימון כדורגל אבל קשה להגיד שזה מה שיעצור את דראפיץ׳ וברדה מלהוציא כל טיפת מאמץ מהשחקנים שלהם.

11 יום לפני המשחק המסקרן מול הפועל ת״א המשיך הסגל של הקבוצה לחזור לאיטו – איתמר ניצן, אוראל דגני ונתנאל דלויה חזרו אלינו לאחר שבועיים בנבחרות ישראל השונות וכמו כן קיבלנו חזרה גם את אנטואן קונטה שסיים חופשה משפחתית בצרפת והתייצב לאימונים בזמן.


השחקנים ששבו לסגל זכו להכיר את חבריהם החדשים מתאוסיניו ואוקמפוס, התחברו אליהם במעט הספרדית שהם יודעים ובעיקר שמחו לחזור לצהוב שחור וגרמו לתנופה באימון. שחקני בית״ר התחילו את האימון עם אסיפת וידאו מדוקדקת שמפרטת בדיוק את שיטת המשחק שכבר הוטמעה בקבוצה, כשטלמו דה אנדרס מאמן הכושר מתרגם לזרים את מה שמצופה מהם.

מאמן הקבוצה, שי ברדה התמקד באסיפה בעיקר בפס האחרון והחשוב לפני השער. משם יצאו השחקנים אל האימון, כשכל השחקנים שחזרו היום התאמנו בצורה מלאה, פרט לאנטואן קונטה שהתאמן בחצי הראשון עם שאר השחקנים ולאחר מכן בהוראת הצוות הרפואי המשיך באימוני ריצה.


האימון חולק ל-3 קבוצות עם טלמו, סלובו ושי כשהדגש היום היה בעיקר על סיומות ליד השער ופחות על משחקונים ארוכים כמו שהתרגלנו בתקופה האחרונה. שחקן התקפה שלא כבש, זכה לעבוד על אותה בעיטה שוב ושוב עד אשר הייתה לשביעות רצונו של המאמן. לאחר מכן עברה הקבוצה למשחקון קצר, כשבמהלך כל האימון יושב לצידם חברם החדש ירדן שועה, שבימים הקרובים יחל להתאמן גם הוא על הדשא.