אימון מוקדם ועוצמתי: הקבוצה ממשיכה להתאמן בשרב הכבד

שלומי אזולאי
17 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הסגל ממשיך להתאמן לקראת החזרה הצפויה לליגה, רוני לוי בחן את שחקני ההתקפה, ועבד איתם על מסירות קצרות וארוכות
כותב: מערכת האתר

למרות החום הכבד ששורר בישראל, ובעיקר בזכות העובדה כי שעת אימון הבוקר הוקדמה, ערכה היום הקבוצה שלנו אימון מלא וארוך. העובדה כי מחר יתקיים משחק אימון, לא מטרידה את הצוות המקצועי כיוון שהעלאת הקצב לקראת הדבר האמיתי בעוד כשבועיים הוא העניין החשוב.

עידן ורד

השחקנים עלו אל כר הדשא בשעה 9:15, כשמעבר לחימום שעברו, חולקו לשתי קבוצות והחלו לעבוד על מסירות קצרות וארוכות על שטח קטן. הצוות המקצועי דרש פסים חזקים ומדויקים, כשכשגם לאחר שהאימון עצמו הסתיים, המשיכו לבחון את שוערי הקבוצה בבעיטות חופשיות, מסירות והשתחררות לבעיטות, פנדלים ועוד.

דן איינבינדר התאמן בצידי המגרש על מנת להוריד מעט עומס, וצפוי לחזור בהמשך השבוע לאימונים. השחקנים המשיכו לעבוד קשה, ואז התפנו לזמן חופשי בסוף האימון, והחלו בסדרת בעיטות וולה נהדרות, כשאלירן עטר, עידן ורד, חנן ממן, פרדי פלומיין וליוואי גרסיה מנסים להרשים את רוני לוי והצוות.

רוני לוי

מי שעוד חוזר בהדרגתיות לאימונים עם כדור הוא אור וקנין הצעיר, שהתאמן ביחד עם הפיזיותרפיסט נמרוד מאהלר, בצוותא עם מיכאל אוחנה, שגם כן ממשיך להשתקם מהפציעה. המשחק נגד בני יהודה (שני, 17:45) יועבר בשידור חי בספורט 5 ובוואן (באתר).