רק תנו להם לשחק: בית״ר "גשם" ירושלים סיכמה שבוע אימונים ראשון

16 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה בצהוב-שחור נדדה למתחם בארזים כדי להתאמן, להתגבש ולהתחזק לקראת חידוש הליגה בסוף אוקטובר. וגם - איך נגמרה תחרות הפנדלים הקבוצתית?
כותב: מערכת האתר

החזרה לאימונים קבוצתיים, מאוחרת מדי? אם תשאלו את צמד המאמנים החדש-ישן שלנו – תשמעו רק חיוביות בקולם. בכל זאת, קצת יותר מחודש עבר מאז שחזרו השניים לבית וגן אך רואים עליהם שהם להוטים לחזור עם הקבוצה למגרשים ולמשחקים. מאז המינוי שלהם נכנסה המדינה לעוד סגר, וגם יצאה שוב לחופשי, ואיפה בינתיים מוציאים ברדה ודראפיץ׳ את כל האנרגיות שלהם? על מגרש האימונים יחד עם השחקנים שלנו בצהוב-שחור.


בעוד המגרש הראשי בבית וגן עובר שזרוע לקראת החורף, הקבוצה עברה להתאמן למספר ימים במתחם "ספורטק עמק הארזים" בסמוך ירושלים והמאמנים שלנו זוכים לזמן איכות חשוב עם כל הקבוצה (גם סנטי אוקאמפוס ומתיאוזיניו שבדיוק הצטרפו לסגל שם איתם). והשחקנים? מרגישים את החום הכבד באימונים אגרסיביים וארוכים במיוחד בהם דקות המנוחה הן מעטות מאוד.

עבור כל אחד משחקני ההגנה ועד החלוצים שלנו – אלה היו מספר ימים של הרבה מאוד ריצות עם כדור. וגם בלי כדור, ולהגנה, ובדרך לחילוץ כדור נוסף וככה שוב ושוב. גם היום (שישי) לא הניח הצוות המקצועי לשחקנים ודרש מכל שחקן באופן אישי, כל טיפת מאמץ שהיתה שלו. בין היתר היה ניתן לראוץ זאת כאשר האסלביינק נדרש לרוץ גם בסיום משחקון ארוך וקיבל חיזוקים עבור המאמץ, אלירן עטר שהגיע לכל כדור ארוך בהתקפה או אביאל זרגרי שתרם ללא סוף למאמץ ההגנתי היום.


מאז החזרה המבורכת לאימונים לא הפסיקו שי וסלובו להסביר לסגל את התכנית שלהם לשבועות הקרובים, כאשר המטרה הגדולה היא ללא ספק הפועל ת״א, אותה נפגוש במחזור הראשון של חידוש הליגה. ועד אז? ישנה המון עבודה. בסיום האימון אגב, התרכזה כל הקבוצה לתחרות פנדלים נהדרת, כאשר כל כמה בעיטות מתווסף עוד שחקן לשער על מנת לעזור בעצירת הפנדל. גם סנטי אוקאמפוס זכה לבעוט היום את אחד מהפנדלים המכריעים. הוא אמנם החליק בבעיטה אך הכדור בכל זאת נכנס, מה שזיכה אותם בים של חיבוקים מכל חברי הקבוצה הצהובה שלו. הפנדל לא עזר אגב והקבוצה הכתומה יצאה היום הניצחון.

https://vimeo.com/468962847


בית״ר "גשם" ירושלים
תחזור לאימונים ביום ראשון הקרוב, לאחר יום מנוחה בודד. והליגה? היא חוזרת בעוד שבועיים ואנחנו כבר לא יכולים לחכות.