עם אופניים בסלון: שגרת האימונים הווירטואלית של בית״ר נמשכת

אימון הקבוצה
16 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כולנו מחכים לאישור לחזור להתאמן ולחזור לחיים נורמליים. עד אז - קבלו דיווח מהאימון הווירטואלי שכלל הרבה מאוד עבודה של השחקנים. וכל זה, כשהילדים ברקע
כותב: מערכת האתר

קורונה, סגר, חגים – כל אלה לא משנים לקבוצה האהובה שלנו, שהבוקר (חמישי) שמה מאחוריה את חג הפסח וחזרה לשגרת האימונים היומיים. צוות המאמנים המלא, וביניהם המאמן רוני לוי, המנהל המקצועי יוסי בניון, עוזר המאמן חיים שבו, ומאמן השוערים משה בן דוד, הצטרף כרגיל לשיחת ה-ZOOM וצפה מהצד בעוד שמאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, ופיזיותרפיסט הקבוצה, עמי מלכה מעבירים אימון כושר וכוח מלאים לכלל הסגל.

מיד לאחר ברכות הבוקר של שחקני הקבוצה אחד לשני (ובעיקר לאבא הטרי איתמר ניצן), עברו כולם להאזנה להוראותיו של המאמן הספרדי, שהחל עם חימום נמרץ על אופני הכושר האישיים שהלך והתגבר עם הזמן. לאחר מכן עברו השחקנים לתרגילים שעובדים על שרירי הליבה (הרמות רגליים, כפיפות בטן, פלאנק צידי, הרמות אגן ועוד). משם המשיכו השחקנים לתרגילי אירובי וכללו תרגילים דינאמיים ועבודה על קורדינאציה.

כולנו מקווים כי בזמן הקרוב תתאפשר החזרה לשיגרה ואיתה גם החזרה לליגה, אבל עד אז אנחנו חייבים להבטיח כי ברגע שתינתן ההוראה, נוכל להיות בקצב וברמה לתחילת אימונים קבוצתיים. לפיכך סופקו לשחקנים אופני כושר, הוצמדה להם מדריכת ספינינג ופרט לכך, הם עוברים תרגילים עם צוות האימון. כאמור, מלבד האימונים הוירטואליים מדי בוקר, השחקנים מקיימים אימונים נוספים בביתם, ע״פ התוכנית האישית שנבנתה לכל אחד על ידי מאמן הכושר.