משה חוגג שוחח עם השחקנים: "חייבים להתחיל לנצח. נשיג את המקום השלישי"

15 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי הקבוצה הגיע לאימון הבוקר, ודיבר עם הסגל: "מערכת היחסים פה היא מצוינת, הפוטנציאל של הקבוצה הזאת הוא אדיר". מיכאל אוחנה ואור ואקנין החלו לעבוד על בעיטות. מספר 11 אמר לאתר הרשמי: "ישתבח שמו, איזה כיף זה לרוץ שוב. אושר עילאי"
כותב: מערכת האתר

"אני מצפה מכם להיות הרבה יותר חזקים, הרבה יותר מחויבים. אני חושב שהפוטנציאל שלכם הוא הרבה יותר גבוה. אסור לכם לאבד את המקום השלישי, אני מאמין שנשיג אותו ואין שום סיבה שזה יקרה", כך פתח הבוקר בעלי הקבוצה, משה חוגג, את השיחה שקיים עם שחקני הקבוצה". חוגג התייחס בעיקר לפתיחת הפלייאוף והחזרה מהשיגרה, ובחר לדבר אל הקבוצה כולה ולא באופן פרטני: "זה הולך להיות קשה, אבל אתם חייבים להתחיל ולנצח משחקים. הפוטנציאל של הקבוצה הזאת והיחסים בתוכה הם אדירים".

"אנחנו לא מתחרטים על אף שחקן שהגיע לכאן. האווירה בחדר ההלבשה היא מצוינת, וזה בזכות מי שאתם כאנשים". לאחר מכן הוסיף: "בניגוד לכל המשתמע, מערכת היחסים בינינו היא טובה. הצוות המקצועי ואני מדברים וכל ההחלטות מתקבלות במשותף".

לאחר מכן דיבר מאמן הקבוצה, רוני לוי, עם השחקנים, בנוכחות הבעלים והמנהל המקצועי, יוסי בניון. מיד בסיום השיחה יצאו השחקנים אל האימון, שחולק לקבוצות. השחקנים ששיחקו נגד מכבי חיפה קיימו אימון מעט קל יותר, שכלל בעיקר הקפצות, מסירות ושיתוף פעולה. לאחר מכן עברו השחקנים לעבוד על בעיטות לשער, סלאלומים ובעיקר הרבה מאוד עבודה פיזית קשה על הדשא ומשחקונים ארוכים. המאמן מתלבט לגבי ההרכב שיפתח נגד הפועל חיפה, בו עשויים להיות שינויים לעומת המשחקים האחרונים.

בזמן שהקבוצה ערכה את האימון, החלו את האימון האישי שלהם אור ואקנין ומיכאל אוחנה, אשר מחלימים מפציעות לא פשוטות. פיזיותרפיסט הקבוצה, עמי מלכה, עבד עם השניים לאורך זמן רב באימון, כשהם סוחבים משקולות תוך כדי ריצה, עובדים על שיפור הנגיעה בכדור, ומקנחים בסלאלומים ובעיטות לשוערי הקבוצה, נתנאל דלויה ורוי ששון. אוחנה עצמו אמר לאתר הרשמי: "ישתבח שמו לעד, איזה כיף. כמה התגעגעתי לרוץ ולעשות אימונים קשים. אני בטוח שזה עוד שלב בהחלמה ואמשיך לעבוד קשה בשביל זה".