בלי חדרי הלבשה, עם שמחת חיים: חזרנו להתאמן בבית וגן

14 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים חזרה להתאמן תחת המגבלות החמורות, שי ברדה לשחקנים: "חוזרים בשיא הכוח. מגבירים קצב מהיום. מצפה למוטיבציית שיא". אלי אוחנה דרש מהשחקנים משמעת ברזל
כותב: מערכת האתר

עם אור בקצה המנהרה לגבי החזרה של ליגת העל, ופעילות על פי כללי המינהלת הנוקשים, הגיעו הבוקר השחקנים שלנו אל מתחם האימונים בבית וגן, וכאן גם החלו ליישם את ההוראות החדשות. על פי הכללים, הכניסה לחדר ההלבשה אסורה, ולכן קיבלו השחקנים את הבגדים ממאיר הרוש שלנו והתלבשו במכוניות שלהם, ועל הספסלים במתחם. אגב, גם בסיום האימון נעשה אותו התהליך, שההקפדה היא קלה כחמורה. כל שחקני הקבוצה עברו בדיקות חום וסטוריציה, וכולם הורשו להתאמן.

על הדשא זה כבר היה סיפור אחר. הצהובים שחורים של בית"ר "גשם" ירושלים עלו על כר הדשא, כשמאמן הקבוצה, שי ברדה, לקח אותם לאסיפה ואמר: "חוזרים מהיום לאימונים, בשיא הכוח. אנחנו דורשים קצב גבוה באימונים, ואנחנו נעבוד על זה, כשיהיה גם משחק אימון בשבוע הבא. אני רוצה לראות אתכם עובדים קשה ועם חיוכים, אני יודע שההפסקות האלה קשות, ללכת ולחזור להתאמן, אבל אנחנו בונים פה משהו ואני רוצה לראות אתכם במוטבציית שיא, כי עכשיו מתחילים לשחק שוב. יאללה לעבודה".

הקבוצה החלה באימוני הכושר ובהכנות, ולאחר מכן עברה לסלאלומים וסיומות על שערים קטנים. המטרה של המאמנים באימון היום היתה להחזיר את השחקנים לחדות, לכושר שהלך לאיבוד קצת בתקופה האחרונה, ובעיקר לראות את השחקנים סוף סוף נהנים מכדורגל ומתחברים שוב.

סנטי אוקמפוס ומתיאוזיניו הגיעו בפעם הראשונה לבית וגן להכיר את השחקנים, כשהפרגוואי כבר לקח חלק פעיל באימון, בעוד שהברזילאי עבר טיפול ורץ סביב המגרש. מיכאל אוחנה חזר בגדול, והתיאום שלו עם אלירן עטר גרם לתיאבון שלנו להיפתח, כשהשניים נשארו בסוף האימון עוד לדבר על הדרך בה הם רוצים לשתף פעולה.

https://vimeo.com/468081454

 

הקפטן שלנו, עידן ורד, שסבל מפציעה, חזר לחלקים מהאימון והמשחק, וקצב החזרה שלו מעודד מאוד. על המגרש ראינו שינוי קטן אצל שי קונסטנטין, חזר רשמית למספר 7, שמלווה אותו לאורך כל הקריירה, ואנו מקווים שימשיך להביא לו את הבארכה. איתמר ניצן ואוראל דגני עדיין נמצאים עם סגל הנבחרת, וישובו לאימונים בשבוע הבא, כמו גם נתנאל דלויה, שנמצא עם הנבחרת הצעירה.

לאחר אימון מפרך של שעתיים, כמעט ללא עצירות, סיימו השחקנים עם מתיחות, כשיו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, עמד מולם, ודרש מילוי קפדני של ההנחיות: "בית"ר היתה הקבוצה שהובילה את המאבק לחזור לשחק, ועכשיו התור שלנו לשמש דוגמה. ראיתם מה קרה בקבוצות אחרות שנדבקו וזה בקלות יכול להגיע לכאן".

"כל אחד כאן מחויב לעמוד בנהלים המחמירים. אנחנו יודעים שזה לא נוח, ולעיתים קשה, אבל החזרה של הכדורגל יותר חשובה מהנוחות של כל אחד כאן. אני מתרה ומזהיר שמי שלא יעמוד בדרישות, יעמיד את כל הקבוצה בבעיה ואנחנו לא מוכנים להגיע לשם. אנחנו סומכים עליכם".

הקבוצה תתאמן מחר ומחרתיים בשעות הבוקר, תקבל מנוחה בשבת, וביום ראשון תצא שוב למסע אימונים מפרך.