רוצים לסיים עם ניצחון: הקבוצה חזרה לאימונים לפני מחזור הסיום בטוטו

13 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שבו לבית וגן ופתחו בהכנות לקראת המפגש מול מ.ס. אשדוד ביום ראשון. גרסיה צפוי להיעדר כ-3 שבועות
כותב: מערכת האתר

שבועיים בדיוק לפני המשחק מול טאוטה דורס האלבנית ותחילתה של עונת 2020/2021, בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחקים החשובים שמצפים לנו החודש. ביום ראשון הקרוב בית"ר תתארח אצל מ.ס. אשדוד במסגרת המחזור האחרון של גביע הטוטו, במשחק שבו ננסה לרשום את הניצחון הראשון העונה, ולסיים את המפעל עם עוד 3 נקודות.

השחקנים שלנו הגיעו למתחם האימונים בבית וגן ולפני שהחלו באימון ערך הצוות המקצועי אסיפה בה ניתח את המשחק נגד הפועל ת״א עם דגשים לקראת ההמשך. לאחר מכן יצאו לדשא והחלו לערוך חימום כשמי שחזר לאימונים הוא מספר 10, פרדי פלומיין ששהה בבידוד מאז ששב לישראל.

לאחר החימום החלו השחקנים לעבוד על הנעת כדור בשטח קטן ומציאת שחקנים חופשיים. בשלב המשחקונים מספר שחקנים עברו לאימון שחרור עם מאמן הכושר טלמו דה אנדרס על מנת להוריד עומסים. ליוואי גרסיה (שצפוי להיעדר 3 שבועות) ומיכאל אוחנה עברו טיפולים בחדר ההלבשה ע״י הצוות הרפואי של המועדון והפיזיותרפיסטים של הקבוצה נמרוד מאהלר, עמי מלכה ליאור שולמן ואמנון ברזילי שעובדים רבות על מנת לעזור לשחקנים בהתאוששות הנדרשת.

את יום החופש שקיבלו אמש השחקנים, ניצלה מנהלת הליגה כדי לערוך את הצילומים לעונה החדשה שכל קבוצה מחוייבת לעבור. התרגשות רבה נרשמה סביב המדים החדשים שעתידה הקבוצה ללבוש העונה. הקבוצה תתאמן מחר (שישי) ובמוצאי שבת ותצא למשחק ביום ראשון ב-19:30 נגד אשדוד.