חם, חם, חם: גליצ׳ים וקצב גבוה באימון הבוקר של בית"ר

11 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני משחקם הראשון על הקווים, דראפיץ׳ וברדה ממשיכים להכיר ולהכין את הבחורים בצהוב-שחור למפגש החשוב בטדי
כותב: מערכת האתר

3 ימים בלבד נותרו עד שהליגה שלנו, ליגת "הבורסה לניירות ערך" חוזרת מפגרת הנבחרות שלה וזה אומר שגם בית״ר שלנו חוזרת סוף סוף לשחק. היריבה: הפועל חדרה, שתגיע ביום שני הקרוב לטדי (20:30, ספורט 1).

אז בית״ר חוזרת לדשא, ואל הקווים יחזרו המאמנים החדשים-ישנים בצהוב שחור, סלובודן דראפיץ׳ ושי ברדה שהספיקו להעביר כמעט שבוע שלם של אימונים עד כה בבית וגן, במטרה להבין את חומר השחקנים ולהתחיל להצעיד את הקבוצה בעונה החדשה שלה.

הבוקר (שישי) המשיך שבוע האימונים האינטסיבי הזה עם אימון במזג אויר חם במיוחד (כמו ברוב השבוע האחרון). צמד המאמנים שלנו תירגלו לחץ גבוה על הכדור במגוון דרכים, ולאחר מכן התפנו לעבוד על תבניות התקפה כאשר בכל נקודה בה לא היו מרוצים מקצב הריצה של השחקנים – חזרו על התרגיל שוב ושוב עד שהשחקנים ביצעו אותו כנדרש.

במוצאי שבת יחזור הסגל לאימון נוסף בבית וגן, והפעם על הדשא הסינטטי החדש במתחם.

קמפיין "ואהבת לרעך כמוך" של בית"ר "גשם" ירושלים תופס תאוצה. לאחר שיתוף הפעולה עם עמותת סח"י על מנת לעזור למשפחות מעוטות יכולת לעבור את החגים בשימחה ועם אוכל בבית, ולאחר קמפיין "ואהדת פני זקן" שהתקיים במהלך תקופת הקורונה, בית"ר "גשם" ירושלים נרתמת הפעם גם לעזור לאוכלוסיה בעיר ולאוהדיה בעלי העסקים.

מה צריך לעשות? פשוט מאוד. לחצו כאן, מלאו את הטופס המצורף, עם פרטים מדויקים על העסק שלכם וההטבה אותם אתם רוצים להציע לאוהדים שלנו. אנחנו נשמח לפרסם בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי שכל האוהדים שלנו יהנו מכך וגם אתם. יותר מתמיד, אנחנו כאן בשבילכם.