רואים את הליגה באופק: אימון חזק וקשוח של שחקני הקבוצה

עלי מוחמד
11 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אם רוצים לראות מה זה רעב לכדורגל, הייתם צריכים להיות היום בבית וגן, באחד האימונים האינטנסיביים שנראו השנה. וגם: מבצע 1+1 על חולצות חלקות נמשך
כותב: מערכת האתר

בעוד פחות משלושה שבועות אנחנו חוזרים לליגה, מה שהופך את האימונים הקבוצתיים להיות יותר ויותר אינטנסיביים, על מנת להכין את השחקנים לקראת מאבקי הפלייאוף העליון. במהלך האימון היום התמקד הצוות המקצועי בעיקר בתרגילים של הנעת כדור מהירה והשתחררות ממצבים בעייתיים במגרש, שהפכו את האימון למהיר מאוד.

השמש ממש לא ריחמה על השחקנים, שעלו לדשא לחימום ארוך ומשחקי נגיעות בין שתי קבוצות (ניצחון ענק לקבוצה הצהובה על הקבוצה הכתומה). לאחר מכן היה ניתן לראות כי האפשרות לגעת אחד בשני (אחרי שבועות של אימונים), הכניסה את השחקנים לדופק גבוה, עם לא מעט תיקולים, ויכוחים על כל כדור ובעיקר ניסיון להרשים את צוות האימון לקראת החזרה לליגה.

טל בן חיים, שלא התאמן אמש, חזר לאימונים ושותף באימון לכל אורכו, כשהקבוצה של איתמר, דיוגו, שלומי, מקס, תמיר עדי, ליוואי, דן, שלום אדרי, עלי, מקס ואור זהבי היתה זאת שניצחה במשחקון בסוף האימון, מה שאוטומטית הוביל לתמונה הקבוצתית. לאחר יותר משעה וחצי על הדשא סיים מאמן הקבוצה, רוני לוי את האימון, והשחקנים (המותשים) ירדו מכר הדשא.

הקבוצה תתאמן מחר ומחרתיים בבית וגן, וביום חמישי יתקיים משחק אימון נגד מכבי נתניה בנתניה, ללא נוכחות קהל ותקשורת. הדיווח מהמשחק יועבר אליכם כאן.

מבצע החולצות הגדול

בעקבות הביקוש הגדול, מילאנו את המדפים ועכשיו מבצע 1+1 על חולצות חלקות חוזר. במיוחד בשבילכם.

איך מממשים את המבצע? בוחרים 2 חולצות (בצבע ובמידה שאתם רוצים), עוברים לסל הקניות והמחיר מתעדכן אוטומטית. יש לכם כרטיס בית״ריסט? אתם מקבלים הנחה נוספת!

לרכישה לחצו כאן

*המבצע על חולצות חלקות בלבד | עד גמר המלאי

מבצע 1+1