הליגה חוזרת, הקצב עולה: אימון הערב האינטנסיבי של הקבוצה לקראת חדרה

10 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
צמד המאמנים שלנו, ברדה את דראפיץ׳, החליטו להגביר את הקצב כשבעוד פחות משבוע הדבר האמיתי חוזר וחדרה מגיעה לטדי
כותב: מערכת האתר

לאחר ״שבוע הסתגלות״ למאמנים החדשים, עכשיו הגיע שלב המאני טיים – בית״ר "גשם" ירושלים עלתה היום אחר הצהריים אל כר הדשא בבית וגן כשההכנות לקראת הפועל חדרה עלו שלב.

תחילה ערכו המאמנים אסיפת וידאו ממושכת לשחקני הקבוצה ולאחריה החל האימון עצמו – השחקנים חולקו לשתי קבוצות, כאשר ברדה מתרגל איתם משחקי לחץ בעוד דראפיץ׳ מסביר ונותן להם לבצע הורדת כדור מהאויר ופסים על הקרקע. האוירה באימון היתה תחרותית מאוד וברגעים שלא הייתה תחרותית דאגו צמד המאמנים להפוך אותה לכזאת וכשצריך גם פינקו את השחקנים בשכיבות סמיכה.


לאחר מכן התפנה צמד המאמנים לעבוד על משחק ההתקפה ועל הדרך שבא הם רואים את המשחק ואת התבניות שהם רוצים שהשחקנים יבצעו. האוירה הן בחדר ההלבשה והן על המגרש הייתה טובה וקולות השחקנים נשמעו למרחקים – גם בצחוקים וגם בדברים המקצועיים אותם עשו. לסיום עברו דראפיץ׳ וברדה למשחקונים (גם על מגרש מלא וגם על חצי) ולאחר שעה וחצי של אימון שרקו לסיום האימון, גם כי ידעו שהקבוצה מתאמנת מחר בבוקר ותתאמן גם במוצאי שבת.

אם טרם פינקתם את עצמכם במוצרים החדשים בחנות הרשמית – הצעיפים החדשים שלנו וגם כיסא הגיימינג החדש כבר מחכים לכם שם (כאשר בית״ריסטים מקבלים הנחה כמובן).