אסיפה ואימון. מגע ושמירה: כל הפרטים על האימון של הקבוצה

עידן ורד
10 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בפעם הראשונה מאז תחילת פגרת הקורונה, הותר לשחקנים להתאמן אחד עם השני, ואפילו אנחנו לא האמנו כמה הם התגעגעו לתקל שחקנים, לרוץ אחד ליד השני, ולעלות לכדורי גובה ביחד
כותב: מערכת האתר

שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים הגיעו הבוקר למתחם האימונים בבית וגן למציאות אחרת, וסוף סוף גם מוכרת. השחקנים שלנו הגיעו היישר לבדיקות חום שנעשו להם על ידי חובש של איחוד הצלה, שאישר כי כולם כשירים לעלות לאימון ולהיכנס למתחם עצמו. מי שעוד הגיע לאימון הקבוצה הבוקר הוא היו"ר שלנו, אלי אוחנה, שערך שיחה עם השחקנים והבהיר כי הם מחויבים לעמוד בנהלים וביקש מהם לשים לב להיכן הם מסתובבים.

כמו כן חידד אוחנה את עניין הבידוד בבתים: "מהיום אתם נכנסים לבידוד, ואני מצפה מכולם לשמור על הכללים ולהישמע להנחיות. זה לא פשוט אבל אנחנו סומכים עליכם".

דיוגו ורדאסקה

משם יצאה הקבוצה לאימון בסגל מלא פרט לטל בן חיים שנעדר עקב כאבים בגבו וצפוי לחזור להתאמן בימים הקרובים. בפעם הראשונה עלו שחקנים לאימון, החלו לרוץ ביחד, ולתרגל מספר תרגילי הנעת כדור, שכללו התקפה והגנה. מיד לאחר מכן עבר האימון לתרגולי הנעת כדור, כולל התחלת נגיעות אחד בשני, כולל גליצ'ים, עימותים אוויריים ופיזיים.

השחקנים גם המשיכו, במזג אויר חם, את האימון כשרוני לוי ממש לא מוותר להם ודורש מהם קצב, כשהוא עוצר לא פעם על מנת לדייק. לירן רוטמן הרשים מאוד את הצוות המקצועי עם כדורים מדויקים לשער. רוטמן עצמו עובד בזמן האחרון על הדיוק בבעיטה גם לאחר שעות האימונים ומקבל הכוונה מהצוות המקצועי.

חנן ממן

הקבוצה תערוך אימונים במהלך כל השבוע הקרוב, כשביום חמישי נתמודד במשחק אימון נגד מכבי נתניה בנתניה. אנו מפצירים מהאוהדים שלא להגיע לאצטדיון, שכן הוא יהיה סגור ולא תתאפשר כניסת קהל עקב מגבלות הקורונה. את הדיווח על כך תוכלו לקבל כאן וברשתות החברתיות של הקבוצה.