אזולאי, פלומיין, קינדה וגרסיה בספק למכבי תל אביב

מקס גרצ׳קין באימון הקבוצה
10 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אימון הבוקר של הקבוצה בבית וגן התנהל כאשר הצוות הרפואי מנסה להכשיר את הארבעה
כותב: מערכת האתר

בשעה שהחורף הישראלי נותן את אותותיו ברחבי הארץ עם הצפות, סופות ומעלות נמוכות במיוחד, גם פה בבית וגן ניתן להרגיש את הקור והגשם בכל פינה. אבל אל תדאגו, הקבוצה ערכה היום (שישי) כרגיל אימון בוקר מוקדם, מעט רטוב יותר, אך עדיין ללא הפרעה. לצד המשחקים והתרגולים, התברר כי לא מעט שחקנים סובלים מפציעות ועשויים שלא לקחת חלק במשחק מול מכבי תל אביב ביום שני הקרוב בסמי עופר.

אנטואן קונטה נמצא בצרפת על מנת לעבור בדיקות אצל רופא מומחה, שלומי אזולאי נפצע אמש במהלך משחק האימון, יצא, ויעבור בדיקה ביום ראשון שתכריע את מצבו. פרדי פלומיין ערך אימון ראשון השבוע כשגם גרסיה וקינדה סוחבים פציעות. מדובר ברשימה ארוכה מאוד של שחקנים, בצוות המקצועי מקווים כי חלקם יחלימו על מנת לקחת חלק במשחק.

שלום אדרי ואנתוני וארן

גם היום, כמו בכל יום שישי, הגיעה כמות קטנה של אוהדים לצפות באימון הקבוצה (שאנחנו מקווים שהצטיידו בלבוש חם). האימון, שלווה שהתחיל בחדר הכושר הקבוצתי, היה קצר מהרגיל, זכר למשחק האימון, אך התנהל במצב רוח טוב במיוחד.

לאחר חימום קצר היה ניתן לראות אפילו את המנהל המקצועי של הקבוצה, יוסי בניון, מצטרף למשחק הרונדו הקבוצתי שבו נרשמו לא מעט חיוכים, תרגילים והשחלות יפות, מצד שחקני הסגל.

אתמול פורסמו ע״י מנהלת הליגה, מועדי המשחקים של המחזורים 21 עד 25 בליגת "הבורסה לניירות ערך". בין המשחקים ניתן למצוא 2 מפגשים חמים במיוחד מול מכבי חיפה והפועל ת״א, כאשר שניהם ייערכו אצלנו בבית, בטדי. לכל הפרטים על המשחקים והשעות.

אם עוד איכשהו לא שריינתם לעצמכם מקום במשחק הענק בסמי עופר, עדיין יש לכם הזדמנות. אתמול נפתחה מכירת הכרטיסים גם לחברי מועדון בית״ריסט (שיכולים לרכוש כרטיס בלחיצה כאן).

היום נפתחה מכירת הכרטיסים גם לקהל הרחב, לרכישה . הקבוצה תגיע למשחק עם 33 נקודות במאזנה כאשר היא במקום השלישי, בעוד היריבה, מכבי ת״א, מוליכה את הטבלה כולה עם 43 נקודות.

אנחנו צריכים אתכם איתנו ביום שני ויודעים שלא תשאירו כיסאות ריקים!

יאללה בית״ר!!