המטרה הבאה: הפועל ת"א ביום שלישי

9 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר התיקו מול בני יהודה, אנחנו עוברים למשוכה הבאה, שתגיע לטדי. חלק מהסגל עבד על סיומות, ההרכב ערך אימון שחרור ארוך מאוד
כותב: מערכת האתר

בית"ר שלנו ממשיכה לעבוד קשה מאוד על מנת לנסות ולהעפיל לגמר גביע הטוטו, שיתקיים ב-23 באוגוסט. לאחר התיקו המאופס מול בני יהודה, השחקנים שלנו יודעים שהמשוכה הבאה, נגד הפועל תל אביב, שניצחה 0:1 את אשדוד אמש, מחייבת את הקבוצה לניצחון, כיוון שהקבוצה שתצבור הכי הרבה נקודות מבין כל הקבוצות בכל הבתים, תעלה לגמר נגד המנצחת בין הפועל באר שבע ומכבי תל אביב.

ההרכב ששיחק אמש 90 דקות ערך אימון קצת יותר קל, אבל ארוך מהרגיל לאימוני שחרור. השחקנים הופקדו בידיו של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס. תחילה עבדו על ריצה מסביב למגרש, לאחר מכן עבדו על מתיחות וריצות במדדים שקבע מאמן הכושר.

יתר השחקנים, כולל אלה ששיחקו 45 דקות ומטה, ערכו אימון רגיל, שכלל אימוני דיוק ומסירה, ריצות, משחקונים על שטח קטן, הגבהות ובעיטות לשער, כשנתנאל דלויה ורוי ששון עומדים בשער ומנסים להדוף את כמות הבעיטות המטורפת שנבעטו לעבר השער שלהם. אורן ביטון, שלקח לעצמו את המספר 3, לאחר עזיבתו של מקס גרצ'קין (שטס היום וזה המקום לאחל לו בהצלחה!), עבד קשה באגף על הגבהות מדויקות, אל מול עיניו הבוחנות של רוני לוי.

מחר יתקיים עוד אימון בוקר של הקבוצה, כשמיד אחריו נדע איזו קבוצה נגריל במוקדמות הסיבוב הראשון באירופה.