חוזרים לעניינים: מי התאמן, מי פצוע ואיך מתמודדים עם הגבלות הקורונה במשחקים

דן איינבינדר
8 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה חזרה להתאמן על מנת להתחיל את ההכנות לפלייאוף העליון שנמצא לפנינו, ועם הפנים לקראת המשחק מול הפועל באר שבע, שעשוי לתת יתרון של 8 נקודות על פני היריבה. כל הפירוט בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר סוף שבוע של מנוחה בעקבות דחיית המשחק מול הפועל באר שבע, חזרו הבוקר שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים להתאמן במגרש האימונים בבית וגן. בקבוצה כמובן שעדיין קיימת אכזבה גדולה בעקבות ההדחה מגביע המדינה, אבל מה שיותר חשוב הוא שכולם כולל כולם יודעים שהפלייאוף זה המקום והזמן לסיים את העונה הזאת עם טעם טוב בפה.

כשלפנינו ממתינות הפועל באר שבע, הפועל תל אביב, מכבי חיפה, מכבי ת"א והפועל חיפה, כל המערכת מתגייסת על מנת להראות את החוזק של הקבוצה. האימון הבוקר נפתח בשיחה קצרה של המאמן עם השחקנים, בה ביקש מהם להרים את הראש ולהתחיל להתכונן לאתגרים הבאים, שלא צפויים להיות פשוטים. המטרה הראשונה היא לעלות על כר הדשא בטדי ולהגדיל את הפער בינינו לבין באר שבע לשמונה נקודות במאבק על המקום השלישי.

שחקני הקבוצה רצים באימון

מהאימון הבוקר נעדרו שלומי אזולאי וטל בן חיים הפצועים, כשיתר הסגל התאמן. השחקנים הבכירים והמנוסים גם כן הצטרפו לקו של המאמן, כשכולם מבינים את המטרה – כמה שיותר נצחונות בפלייאוף. לאחר החימום שנערך על ידי מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, עברו השחקנים למשחקונים על שערים קטנים, שכללו הנעת כדור, סגירה ושילוב של תנועה ואפשרויות כיבוש.

תמיר עדי, שצפוי לעבור ניתוח בקרוב, השתתף גם הוא באימון עם תחבושת מיוחדת, כשהבשורות הטובות הגיעו מכיוונו של דן איינבינדר, שהצליח להתאמן בצורה מלאה ובסוף פרש לסיבובי ריצה מסביב למגרש. לאחר האימון ירדו השחקנים למתיחות, ואימון נוסף נקבע למחר בשעות הבוקר.

תמיר עדי

בנושא אחר – הנהלת הקבוצה, שקיבלה את התניות המינהלת ומשרד הבריאות לעריכת המשחק מול הפועל באר שבע, תגיש היום תוכנית כוללת על מנת שתאושר ותאפשר קיבולת קהל גבוהה בטדי לקראת הפלייאוף, בעקבות ההנחיות שהגיעו בגלל נגיף הקורונה. יש לציין כי הנהלת הקבוצה לא תיקח כל סיכון ותפעל אך ורק על ידי ההוראות שיינתנו על ידי משרד הבריאות. המשחק מול הפועל באר שבע נקבע ליום ראשון (15.3) בשעה 20:15.

שלום אדרי עם הכדור באימון הבוקר