מזמינים אתכם לזוז: ברדה ודראפיץ׳ העבירו את אימון הבכורה שלהם בבית וגן

6 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אסיפה אופטימית, תרגולים ומשחקונים, ובעיקר דרישה לרוץ: הדיווח המלא מהאימון מחכה לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

אוירה חדשה בבית וגן. היום (ראשון) בשעות הצהריים הגיעו שחקני הקבוצה למתחם האימונים, שם פגשו פנים חדשות. את חדר המאמנים איישו סלובדן דראפיץ׳ ושי ברדה אשר כבר חיכו לשחקנים לאחר שהגיעו למתחם בשעות הבוקר. מי שקיבל אותם היה מאיר הרוש ולאחר מכן הגיעו השניים לשיחה עם יו״ר המועדון אלי אוחנה ועשו היכרות עם שאר האנשים במועדון. את החיוך של השניים אי אפשר היה למחוק והאוירה הטובה נמשכה גם בתוך חדר ההלבשה. לפני האימון שוחח אלי אוחנה עם השחקנים ואמר להם:

"יש דברים בקבוצת כדורגל שקורים. רובכם עברתם החלפת מאמנים. אנחנו לא שמחים אבל זאת המציאות. עזב אותנו צוות מצוין אבל בית"ר ירושלים היתה לפניי, ותישאר אחריי ואחרי כולם. זה דרכו של מועדון. לקח לנו שבוע שלם ולא היה פשוט אבל הגענו לסיכום.

אנחנו שמחים מאוד. זאת היתה המטרה שלנו. סלובו ושי היו פה כבר, ועשו עונה יוצאת מן הכלל. השילוב הזה יעבוד גם פה. אבל זה תלוי בכם בעיקר. בסוף אתם צריכים לספק את הסחורה. הייתי בצד שלכם ושלהם ועכשיו אני בצד של ההנהלה. כל טענה וכל תשובה שמעתי כשחקן וכמאמן. כל הסיפורים שאתם מספרים כבר שמעתי. הכל תלוי בכם. הצוות הזה ישפר אתכם ויעשה אתכם טובים יותר. בכדורגל לא מצליחים סתם. תשאלו את טל בן חיים איך הוא משחק ברמות האלה עד עכשיו. הוא שומר על עצמו, מתאמן ולא עוצר. אני מצפה מכולם לתת את הכל".

מיד אחריו, דיבר דראפיץ' שהוסיף: "שלום לכולם. אין לנו ספק שאתם תעבדו חזק. אנחנו יודעים שתשקיעו. אבל אתם תצטרכו לרוץ, והרבה. תרוצו – ננצח משחקים. יש כאן אווירה טובה ואנשים טובים ומועדון אחד. כשהיינו בנתניה רצינו מפה לא מעט שחקנים. עכשיו אנחנו כאן ואנחנו רוצים לראות אתכם רצים, עובדים ונהנים על המגרש. יש לנו הרבה עבודה, ועכשיו נצא לאימון הראשון ומשם נמשיך".

בשעה 16:30 עלו השחקנים לכר הדשא והחלו להתאמן בחום הכבד. תחילה ערכו המאמנים חימום קצר, יחד עם מאמן הכושר טלמו דה אנדרס ומאמן השוערים משה בן דוד ומיד לאחר מכן חולק האימון ל-3. ברדה תרגל משחקונים בנגיעה, סלובו תרגל נגיעה ופסים מהירים ומשה בן דוד עבד עם השוערים. אגב, בעקבות העובדה שאיתמר ניצן ונתנאל דלויה שוהים עם הנבחרות הלאומיות, זומנו לסגל שני שוערי קבוצות הנערים, קים זיבת ושליו נבון  והתאמנו יחד עם רוי ששון, שוער קבוצת הנוער.

לאחר מספר תרגולים נוספים, ערכו המאמנים משחקון בו דרשו מכל הקבוצה לרוץ יחד, ובמידה ושחקן לא רץ, הכדור עבר לקבוצה היריבה. באימון צפו בעלי המועדון משה חוגג, היו״ר אלי אוחנה, והמנכ״ל מוני ברוש.

מחר תקיים הקבוצה 2 אימונים – בבוקר ואחר הצהריים, על מנת לסגל ולתרגל את השיטה החדשה.