יומיים לבני יהודה: כל הסגל התאמן, מי בלט ומי כבש?

6 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עם הרבה מאוד תקוות לפתיחת עונה מוצלחת, המשיכה בית"ר שלנו עם האימונים לקראת גביע הטוטו כשהצוות המקצועי ערך אסיפה ובחן את השחקנים. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

גביע הטוטו כבר ממש מעבר לפינה, מה שנותן לשחקנים שלנו את האפשרות לחזור סוף סוף אל מסגרת תחרותית, שתחל עכשיו ותסתיים בחודש מאי הבא. שלושה משחקי גביע הטוטו מחכים לנו תוך שבוע (בני יהודה בבלומפילד בשבת, הפועל ת"א בטדי בשלישי, ומ.ס אשדוד בשבת הבאה בחוץ), והסגל מתחיל להתכונן בהתאם.

להזכירכם, הקבוצה שתצבור הכי הרבה נקודות היא זאת שתעלה למשחק הגמר נגד הפועל באר שבע או מכבי תל אביב, כשבמידה ויהיו שתי קבוצות עם מספר נקודות זהה, הדירוג מהעונה שעברה יכריע מי תעלה לגמר. בכל הנוגע אלינו, כל קבוצה שתהיה בשיוויון נקודות איתנו, במידה ונהיה בעמדה להעפיל, תודח, פרט למכבי חיפה.

ובחזרה לאימון שלנו היום. הצוות המקצועי, רוני לוי וחיים שבו, לקחו את השחקנים לאסיפה בה הבהירו להם את חשיבות הפתיחה החזקה למועדון וקבוצה. לאחר מכן יצאו לכר הדשא, והמשיכו בתרגולים לקראת המשחק מול בני יהודה. השחקנים התמסרו בצורה מהירה בין קונוסים, ערכו תרגילי ריצה קשים וירדו להפסקת מים.

לאחר מכן, רוני לוי אסף את השחקנים, חילק את הקבוצה לשתיים, ותרגל מסירות עם שתי נגיעות, כשהוא ושבו מעירים לשחקנים, והמנהל המקצועי, יוסי בניון, צופה בתרגול מהצד. הצוות המקצועי דרש מהשחקנים משחק מעבר מהיר, כשמי שבלטו באימון וזכו למחמאות היו שני שחקני הרכש החדשים, גליאופיליו האסלביינק ואורן ביטון.

גם גארסיה סחרר בכמה פריצות ושערים יפים, ועידן, כמו קפטן אמיתי, דחף את הקבוצה שלו קדימה וגער כשצריך. מיכאל אוחנה נכנס למספר דקות לאימון על מנת לתרגל ולהרגיש את הכדור, אבל בצוות המקצועי הבהירו כי ייתנו לו לחזור בזמן שלו, ורק כאשר יהיה כשיר במאת האחוזים יחזור למגרש. הקבוצה תתאמן גם מחר, וביום שבת תתארח בבלומפילד.