רוצים לצאת לדרך חדשה: בית״ר ערכה את האימון המסכם

מגן הקבוצה, מקס גרצ׳קין
5 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר קיימה את האימון האחרון לקראת משחק החוץ בנתניה. קונטה התאמן, פלומיין ערך אימון מלא
כותב: מערכת האתר

במזג אויר קריר ולאחר שהגשם הפתיע וירד בשעות הצהריים באזור ירושלים, ערכה הערב, בצאת השבת בית״ר ״מיליניום״ ירושלים את האימון המסכם לקראת המשחק מול מכבי נתניה מחר בשעה 20:15. האימון עצמו שכמובן לא התנהל בעצימות גבוהה על מנת שלא לסכן את השחקנים היה עמוס בתרגולים טקטיים אותם ביקש המאמן רוני לוי ליישם מחר.

בצוות המקצועי שבו והדגישו כלפי השחקנים את החשיבות של המחויבות שלהם וגם במידה והמשחק יתפתח בצורה לא מיטבית, יש לשמור על המסגרת הקבוצתית והטקטית. המאמן רוני לוי תרגל את אופציות ההגנה המועדפות עליו וצפוי לשנות את ההרכב שפתח מול מכבי ת״א בשבוע שעבר. עוד לפני היציאה לאימון ערך המאמן אסיפה. אנטואן קונטה ערך עוד אימון בתקווה שיכול לקחת חלק במשחק מחר, כשפרדי פלומיין הפצוע ערך אימון מלא עם הקבוצה. אופיר קריאף הגיע גם הוא למתחם וערך אימון בחדר הכושר.

ההערכה היא כי 3000 אוהדי בית״ר יגיעו למשחק על מנת לדחוף את הקבוצה. בקרב השחקנים הייתה הסכמה עם דבריו של איתמר ניצן במסיבת העיתונאים אתמול: "אני מבטיח שנעשה הכל כדי להביא תוצאה טובה לבית"ר, וזה יהיה כך עד סיום הליגה. יותר מזה אי אפשר להבטיח כי זו התנשאות מול הקבוצה שנתמודד מולה. ניתן את הדם שלנו על המגרש, זה מה שאפשר להבטיח". רוני לוי הוסיף: "הדרך ארוכה וגם אם יש מעידות קשות, צריך להסתכל קדימה. עוד יומיים נגיע למשחק קשה ונצטרך לצאת מהמצב שנכנסנו אליו".

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן