חוזרים לשיגרת האימונים, כמעט: הקבוצה שלנו מתאמנת ביחד

אימון הקבוצה
5 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הקבוצה התאספו הבוקר לאימון משותף דרך אפליקציית ZOOM, וכך תמשיך לעשות בכל יום בתקופה הקרובה. המאמן רוני לוי לשחקנים: "הביחד חשוב מאוד בימים אלה, נשתדרג כל יום"
כותב: מערכת האתר

כמה שהם התגעגעו אחד לשני, וכמה אנחנו התגעגענו אליהם – שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים חוזרים לשיגרת האימונים המשותפיים היומיים, כשהצוות המקצועי קבע כי מהיום, בכל יום, יתקיים אימון של הקבוצה דרך אפליקציית ZOOM. בשעה 11:00 התייצבה כל הקבוצה לאימון שהועבר על ידי מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, והפיזיותרפיסט עמי מלכה. אין ספק שהגעגוע של השחקנים אחד לשני ניכר, כשהבדיחות האישיות הגיעו מהר מאוד.

הצוות הורה לשחקנים לקיים עוד אימונים פרט לאימונים שיועברו, כאמור, באופן יומי, ולקיים את שאר האימונים בהתאם לתוכנית האישית שנבנתה לכל אחד על ידי מאמן הכושר.

האימון המשותף

כל הצוות המקצועי הצטרף לאימון, כשמי שפתח אותו היה המאמן, רוני לוי, שאמר: "בוקר טוב ושבוע טוב לכולם, אלה ימים לא נעימים וקשים לכולם. חשוב לנו לעשות כמה אימונים ביחד, ונשתדל לעשות את המקסימום. ברור שזה לא אידיאלי, ואני גם בטוח שכולכם מתאמנים בנפרד. נעשה את זה כל יום. מקווה שנחזור מהר. טלמו דה אנדרס ידריך אתכם ונשתדל להשתדרג כל יום. אני מאחל אימון נעים לכולם". באימון צפו, פרט למאמן, גם המנהל המקצועי, יוסי בניון, עוזר המאמן חיים שבו, ומאמן השוערים משה בן דוד.

בשלב זה עברו השחקנים לידיו של טלמו, שהחל עם חימום דינמי, לאחר מכן עברו השחקנים לאימון של חלק משרירי הליבה (פלאנק קדימה ולצדדים, כפיפות בטן, הרמות אגן ותרגיל שחיין של הרמת יד ורגל נגדית בשכיבה על הבטן). האימון נמשך עם תרגילים נוספים של טלמו, שעבדו על אירובי וכללו תרגילים דינאמיים וקורדינאציה.

לאחר מכן, חזרו השחקנים לתרגילי כוח אותם העביר מלכה, ומשם לכוח רגליים. האימון הסתיים בתרגילי שיחרור וסיכום של המאמן שהוסיף: "אני שמח מאוד על מה שעשינו. צריך להתרגל לשיגרה החדשה, ואין לי ספק שאנחנו נשתפר מיום ליום". במהלך האימון, איתגר לוי את השחקנים לעבוד קשה יותר ואף הוסיף לאחר אחד התרגילים: "מרחמים עליכם בהתחלה, את מה שעשיתם עכשיו, עשיתי כפול בבוקר".

נתראה מחר.