הקבוצה חזרה להתאמן, פלומיין וקונטה יעברו בדיקות

מאמן הקבוצה רוני לוי
2 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים חזרו מחופשת החג אל אימון הבוקר, בו עבד הצוות המקצועי על דגשים לקראת המשחק מול נתניה
כותב: מערכת האתר

לאחר אימון שנערך ביום ראשון האחרון, כשלאחריו יצאו לחופשת החג, חזרו הבוקר (רביעי) שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים להתאמן לקראת המשחק מול מכבי נתניה, שייערך ביום ראשון הקרוב (6.10, 20:15) באצטדיון העירוני בנתניה.

יש לציין כי מדובר במשחק חוץ אחד מבין שלושה שמחכים לקבוצה ברצף, נגד נס ציונה במושבה (19.10 – 20:30, בעקבות החלפת ביתיות) ולאחר מכן גם משחק מול בני יהודה (27.10, 20:15) באצטדיון בלומפילד. לאחר מכן תחזור הקבוצה למשחק בית מול הפועל כפר סבא (2.11, 19:50). רגע לפני פגרת השיזרוע תתארח בית"ר בסמי עופר, אצל מכבי חיפה (10.11, 20:15).

באימון עצמו עבד הצוות המקצועי עם השחקנים בין היתר על מגוון תרגולים, בהם גם עבד על חיזוק הכושר הגופני, הנעת כדור, עבודת התקפה נכונה ומשחקונים. פרדי פלומיין ואנטואן קונטה לא התאמנו עם הקבוצה, ויעברו בדיקות מחר על מנת לבדוק את מידת כשירותם לקראת המשחק מול מכבי נתניה, בעקבות רגישות אותה חוו לאחר המשחק מול מכבי ת״א.

מגן הקבוצה, שי קונסטנטין

במהלך החג עצמו אירחו מספר שחקנים את חבריהם הזרים לקבוצה, כשאופיר קריאף אירח בערב החג את דיוגו ורדאסקה וטלמו דה אנדרס. כמו כן, מספר שחקנים אף הגיעו באופן עצמאי על מנת להתאמן בבית וגן, למרות ימי החופש שקיבלו מהצוות המקצועי.

כאמור, בית"ר תתארח אצל מכבי נתניה כשאוהדי הקבוצה יושבים ביציע המערבי תחתון שערים 101-104 ויציע מערבי עליון שערים 201-204 – לא מסומן. לא יהיה ניתן לעבור בין היציע העליון ליציע התחתון. ציוד עידוד יורשה להיכנס ליציע העליון בלבד.

עד הערב (רביעי) בשעה 19:00, מיועדת המכירה למנויים + בית"ריסט VIP, מנויים + בית"ריסט, מנויים, בית״ריסט VIP, בית"ריסט. כל אחד זכאי לרכוש כרטיס אחד. במידה ויישארו כרטיסים תפתח המכירה לקהל הרחב ביום רביעי החל מהשעה 19:00. מחירי הכרטיסים (לפני עמלת משרד הכרטיסים): מבוגר – 90 ש״ח, נער/חייל – 45 ש״ח.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן

 

רוצים לזכות במנוי מתנה וגם לעשות טוב על הדרך?
היכנסו לכאן