מתאמנים גם בפגרה: יוסי מזרחי העביר את אימון הקבוצה

1 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והאגדה הבית"רית הגיע גם בבוקר ולא ויתר גם על אימון הערב של הנוער. מי היה, מי נעדר, ומי חזר? כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

לאחר יום חופש שניתן לצוות לאחר תקופה מעט עמוסה, בית"ר "גשם" ירושלים חזרה הבוקר לאימונים במתחם האימונים בבית וגן. האימון התקיים בעיקר עבור שחקנים שלא שיחקו בשני המשחקים האחרונים, כשחלק מאלה ערכו אימונים קצרים יותר או שערכו טיפולים שניתנו על ידי הצוות המקצועי.

עידן ורד, תמיר עדי ועלי מוחמד עברו טיפולים על ידי הצוות הרפואי, בעוד שאנטואן קונטה עבד בחדר הכושר. על הדשא אפשר היה לראות את יתר השחקנים, שנלחמו על כל כדור, ערכו אימוני ריצה וסיבולת, וגם נדרשו להוביל כדור ולכבוש ברגל החלשה שלהם. עוד דרש מזרחי מסירות בקצב גבוה, כשמאמן הכושר, טלמו דה אנדרס ומאמן השוערים משה בן דוד אקטיביים מאוד ועוזרים לו במהלך האימון. טל בן חיים חזר גם כן לשגרת האימונים לאחר שנעדר מספר ימים מסיבות אישיות.

גם ליוואי גרסיה ערך אימונים עם הפיזיותרפיסט עמי מלכה, שלאחר מכן הוציא אותו לריצה מסביב למגרש, מתוך כוונה שיוכל לחזור לפעילות בקרוב. גם תמיר עדי פתח באימוני ריצה מדודים, בניסיון להכשיר אותו. מחר, למרות פגרת הנבחרות, יתקיים אימון נוסף של הקבוצה הבוגרת, שחסרה את איתמר ניצן ונתנאל דלויה השוערים, שיצאו עם הנבחרות למשחקים במסגרת הטורנירים השונים.