בית"ר חזרה להתאמן, הטבה במצבו של גרצ'קין

אימון שחקני בית"ר
28 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר יום חופש, שניתן ע"י הצוות המקצועי, שבה החבורה של רוני לוי לכר הדשא בבית וגן. התמונות והדיווח בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר יום חופש שנוצל על ידי השחקנים לזמן משפחתי ואימוני כושר, הגיעו הבוקר (רביעי) שחקני חזרה לבית וגן שם ערכו אימון בוקר וכעת נערכים לקראת אימון הערב.

אימון הבוקר התחיל עם חימום ומתיחות, לצד השחקנים התאמן איתמר ניצן שעבר מאימוני השוערים אל אימוני הדריבל. בהמשך, עברו השחקנים לעבודה אינטנסיבית עם דיוקים והסברים מצד רוני לוי ממה הוא מצפה מהם וקינחו במשחקון קצר. מקס גרצ'קין שסובל מנפיחות בקרסול זכר למפגש עם שחקן ב"ש התאמן בנפרד וערך אימון קל. באימון היה ניתן לראות את דיוגו ורדסקה נכנס לעניינים ומתחיל לשתף פעולה עם חבריו להגנה.

איתמר ניצן

בסיום האימון אכלו השחקנים במשותף ושמחו לראות במקום את מאיר הרוש שחזר לאחר שישב שבעה על אימו, משם פרשו למנוחת צהריים בבית המלון (למי שגר רחוק) ובבתים ואזרו כוחות לקראת האימון השני. מי שנשאר זמן רב לאחר האימון הם המנהל המקצועי יוסי בניון ומאמן הקבוצה רוני לוי. מיכאל אוחנה הגיע גם היום להמשיך ולחזק את ברכו לקראת הניתוח.

הקבוצה צפויה להתאמן מחר אחר הצהריים ובשישי בבוקר. במוצאי שבת ייערך האימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל רעננה במושבה (ראשון, 20:00). עד עתה נמכרו למשחק בראשון כ-2000 כרטיסים ובמועדון מצפים שהאוהדים יגיעו להרעיד את האצטדיון. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש .

מוקדם יותר היום נענה המועדון לבקשות אוהדים רבים לגבי תרומת מנוי לוחם וההיענות לכך ריגשה את הנהלת המועדון. מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הפועל רעננה תתקיים מחר (חמישי) בשעה 15:00 ותשודר בלייב בפייסבוק ובאתר שלנו.

לצפייה בגלריית התמונות מהאימון לחץ כאן.