רוני לוי: "יש קווים אדומים שאסור שייחצו"; איתמר ניצן: "רוצים את התואר"

מסיבת עיתונאים לקראת גמר גביע הטוטו
22 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים ושוער הקבוצה הגיעו למסיבת העיתונאים לקראת גמר גביע הטוטו ביום שלישי: "רוצים תואר אחרי 10 שנים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש ביום שלישי (20:15) את מכבי ת"א באצטדיון נתניה בגמר גביע הטוטו במטרה להניף את הגביע הראשון של העונה. לקראת הגמר נפגשו מאמני שתי הקבוצות, רוני לוי וולדימיר איביץ', יחד עם איתמר ניצן ודור פרץ למסיבת עיתונאים חגיגית.

מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר בפתיחה: "משחק גמר זה תמיד מרגש. אנחנו משחקים נגד יריבה חזקה, אלופת המדינה. אין לנו הרבה זמן להתארגן, אבל נעשה את המקסימום כדי לזכות בגביע, למרות שהיריבה חזקה". לגבי ההרכב הוסיף: "נראה את השחקנים, נראה מה המצב, מי כשיר ומי לא. יש עוד יומיים, דברים יכולים לקרות. יכול להיות שנעשה מספר שינויים בהתאם למצב השחקנים. כולם רוצים לשחק בגמר ולזכות בגביע. נעשה את ההיערכות שלנו".

על השינויים שביצע בהרכב הוסיף: "שחקנים שלקחו אליפויות ולקחו גביעים, אפשר לקרוא להם כוכבים. לא רואה בקבוצה שלנו יותר מדי כאלה. יש לנו סגל רחב ומי שמתאמן טוב ומראה נכונות ומוכן לעבוד ולהשקיע בשביל הקבוצה, משחק. הדלת פתוחה בפני כולם".

המאמן התייחס גם לתקיפה המילולית כלפי הבעלים משה חוגג אמש לאחר המשחק והוסיף: "יש קווים שאסור שיחצו אותם. צריך להיות כבוד לבעלים של מועדון. הגביע הזה חשוב לכולם, ואנחנו רוצים להביא אותו עבור עצמנו, עבור האוהדים וכמובן גם לבעלים".

שוער הקבוצה, איתמר ניצן, השתתף גם הוא ואמר: "זה משחק מאוד מעניין עם שתי קבוצות מהטובות בליגה. נעשה את הכל כדי להשיג את התואר הזה אחרי 10 שנים ללא תואר. אין מישהו שרוצה להשאיר גביע ליריבה, ומדובר במשחק כדורגל ואנחנו תמיד רוצים לנצח. אנחנו צריכים לחזור לאותה בית"ר שהייתה בגביע הטוטו כפי שהראינו את זה במשחק האחרון".

רוני לוי וולדימיר איביץ