עידן ורד: "כל תואר הוא מרגש. אחרי עשור מגיע לאוהדים"

גמר גביע הטוטו
24 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קפטן הקבוצה אמנם ילווה את הקבוצה מהיציע הערב, אבל דוחף את הקבוצה בכל הכוח: "כל תואר נחרט בזיכרון". צפו בתקציר הזכייה האחרון
כותב: מערכת האתר

אוהדים יקרים, זה סוף סוף מגיע! אחרי שעברנו את שלב הבתים בהצלחה והדחנו את הפועל באר שבע, הערב בנתניה תעלה בית"ר ירושלים למאבק על התואר הראשון של העונה, כשעל הפרק עומד גביע הטוטו מול מכבי תל אביב.

החבורה של רוני לוי תעלה היום, בפעם הראשונה, עם התלבושת השחורה והמיוחדת, בתקווה להביא את התואר, שעלה בפעם האחרונה לירושלים בדיוק לפני עשור. אז היה זה מספר 8, עידן ורד הצעיר, שהעלה את בית"ר ליתרון 0:1 על הפועל רעננה, במה שהפך להיות גם שער הניצחון. הקפטן שלנו אמנם לא יהיה חלק מהסגל הערב, אבל גם הוא יגיע לנתניה. הבוקר אמר לאתר הרשמי: "כל תואר מרגש ונחרט בזיכרון. אחרי עשור מגיע לאוהדים, למועדון, וכמובן לבעלים תואר ולא משנה איזה. אני מאחל בהצלחה לחברים שלי הצלחה הערב".

אז למי שלא זוכר, אנחנו כאן להזכיר (וגם לחמם אתכם לקראת הערב), זה קרה בדקה ה-52, אבי ריקן הרים כדור מאגף שמאל, שנחת בדיוק על הרגל של עידן ורד, שבאמנות שלח אותו לרשת וקבע את תוצאת המשחק. בקבוצה האחרונה שזכתה בתואר אפשר למצוא את אריאל הרוש, איתן טיבי, אריק בנאדו, תומר בן יוסף, אבי ריקן, פאולו דה לה האסה, קובי מויאל, חן עזריאל, עידן ורד, ג'וניור ויסה, עמית בן שושן, עידן טל, ברק יצחקי וטוטו תמוז.

כזכור, בית"ר כבר פגשה את מכבי ת"א פעמיים בגמר גביע הטוטו, בעונת 97\98 הגביע נסע לירושלים, ועונה לאחר מכן לתל אביב.