ושמחת בחגך: טורניר סוכות לילדי השלוחות של בית"ר

טורניר שלוחות בבית וגן
17 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ילדים מבית שמש, לכיש ושדות נגב הגיעו למתחם בית וגן בהתלהבות רבה, שיחקו כדורגל, נהנו מהאווירה וזכו למפגש עם השחקנים. צפו בתמונות
כותב: מערכת האתר

דמיינו לעצמכם ילדים שיורדים מהאוטובוס ומולם נגלה מתקן האימונים של הקבוצה שהם אוהדים וכשהם עם המדים, הם עולים על הדשא ומתחילים לשחק כדורגל. את החלום הזה הגשימו היום מאות ילדים ששייכים לשלוחות בית"ר "מילניום" ירושלים.

שחקני בית"ר משלוחת בית שמש, שדות נגב ולכיש, לבושים בשחור צהוב, הגיעו נרגשים לירושלים כדי לחוות את מגרש האימונים, לשחק עם קבוצות מחלקת הנוער טרום א, טרום ב' וטרום ג' ובסופו של היום לפגוש מקרוב את שחקני הקבוצה הבוגרת.

ילדי השלוחות מגיעים לטורניר סוכות

המשחקים בטורניר התחלקו לגילאי א'-ד' וגילאי ה'-ו', כאשר הקבוצות שיחקו בינם לבין עצמם משחקונים של חצי שעה, בסופו התקיימו שני משחקי גמר.

למשחק הגמר הראשון של גילאי א'-ד' עלו קבוצת טרום ב' ו-ג' מול קבוצת שדות נגב שניצחה בפנדלים וקיבלה את הגביע. למשחק הגמר השני של גילאי ה'-ו' עלו קבוצת טרום א' צפון מול בית שמש, כאשר האחרונה ניצחה.

משחקים בטורניר

בטקס סיום הטורניר הגיעו שחקני הקבוצה הבוגרת: דן איינבינדר, מקס גרצ'קין, יקיר ארצי, אור זהבי ותמיר עדי לברך את השחקנים, לאחל להם בהצלחה וגם להצטלם (הרי אי אפשר בלי).

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש אמר בסיום: "טורניר שמחמם את הלב. לראות מאות ילדים שמגיעים מהשלוחות שלנו ברחבי הארץ, לבושים בצהוב שחור מראה את הכוח והעוצמה של המועדון. בונה את דור העתיד ומחבר את הקהל שלנו ברחבי הארץ".

המנהל המקצועי של השלוחות בדרום, עידן טל אמר: "זהו יום חג, תרתי משמע. הילדים עלו מהדרום לירושלים כדי ליהנות מאווירת חג מיוחדת במתחם בית וגן. זהו יום של הנאה וכיף לילדים".

אסי אלמסי, מנהל שלוחת שדות נגב: "הילדים התרגשו להגיע בפעם הראשונה לבית וגן, לשחק על הדשא ולראות את השחקנים הבוגרים. בשביל ילדי שדות נגב ועוטף עזה בפרט זה אירוע יוצא דופן".

אופיר עזו, מנהל שלוחת בית שמש: "חוויה בלתי רגילה לילדי בית שמש. אנחנו מרגישים שהשיתוף פעולה עם בית"ר עושה טוב לילדים והלוואי ויהיו עוד הרבה אירועים כאלה. תודה רבה לכל המארגנים".

אלי כהן, מנהל שלוחת לכיש: "חוויה לילדים ולהורים שמאוד התרגשו. השיתוף פעולה מניב פירות ומאוד מבורך".

לצפייה בגלריית התמונות מהטורניר לחץ כאן