בזמן שהתכרבלתם: "טופ 11" נקרעו על הדשא בבית וגן

4 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
פרויקט הדגל של מחלקת הנוער שלנו, בו מתאמנים השחקנים המוכשרים של המחלקה שנבחרו בקפידה, חידש את פעילותו אחרי הקורונה. בהנהגתו של יוסי מזרחי האגדי, שרץ איתם על הדשא.... צפו בתמונות
כותב: מערכת האתר

אם נשאל אתכם מה אתם עשיתם היום בשש בבוקר, סביר להניח שהתשובה תנוע בין קפה של בוקר לבין התכרבלות בשמיכה, אבל כנראה שהתשובה לא תהיה שעליתם על הדשא לאימון כדורגל.

למרות הקור הירושלמי חודר העצמות, ולמרות כל לוח הזמנים הצפוף שיש לנערים וילדים עם בתי הספר ושיעורי הזום, הגיעו אתמול בבוקר עשרות ילדי פרויקט "טופ 11", של מחלקת הנוער שלנו, על מנת לעבור אימונים נוספים וייחודיים לשחקנים בעלי פוטנציאל ושסומנו על ידי המאמנים שלהם.

 
אחד הפרויקטים המרגשים ביותר של בית"ר ירושלים העונה, הוא ללא ספק פרויקט "טופ 11" של מחלקת הנוער שלנו. למי שעוד לא שמע עליו, יכול להגיע בשעת בוקר מוקדמת למתחם האימונים בבית וגן, שם הוא ייתקל ביוסי מזרחי האגדי, מנהל מחלקת הנוער, שמעביר אימונים לא פשוטים לשחקנים הצעירים, על מנת לקדם אותם בצורה המקסימלית ולדחוף אותם קדימה מעבר למה שהם חושבים שהם מסוגלים אפילו.

האימונים, שמתקיימים בשעות הבוקר המוקדמות, כוללים מעבר לחימום, תרגולים של עבודה בהובלת כדור, מסירות, שיטות אימון מיוחדות ודגש ספציפי לכל שחקן "אני מצפה מכל אחד מכם לעבוד בשיא המהירות , עצירת כדור מהירה ונכונה, וללמוד כמה שיותר את דברים שיעזרו לכם", אמר יוסי מזרחי, שבוחן כל ילד ומעיר הערות על מנת לשפר אותו אישית. הילדים, מבחינתם, שגם זוכים לעוד יחידת אימון, מבינים את גודל המעמד והעבודה נעשית בצורה מיטבית.

מדובר בפרויקט שהוקם השנה, ולמרות שנעצר בגלל תקופת השבתת מחלקת הנוער בכל הארץ בעקבות הקורונה, הוא ממשיך עכשיו בשיא הכוח, מתוך מטרה שהילדים והנערים שמתאמנים שם, גם יסחבו את חבריהם לקבוצה לביצועים טובים יותר. הפרויקט צפוי להימשך לאורך זמן, והשחקנים שבו יודעים שהם יצטרכו להוכיח את עצמם בכל אימון מחדש.

צפו בתמונות