תומר כרמל עוזב את מחלקת הנוער

19 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מנהל המחלקה הודיע להנהלת הקבוצה על רצונו להתמקד בפרויקטים חדשים ואחרים ונפרד: "הכרתי כאן אנשים מדהימים. בית"ר תחסר לי". יו"ר המועדון, אלי אוחנה: "עבד קשה ולקח את המחלקה קדימה"
כותב: מערכת האתר

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, הודיע להנהלת הקבוצה על רצונו לסיים את תפקידו. כרמל, שכיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות, פונה לטפל בעסקיו ובפיתוח עסקי חדש. תומר נפרד ואמר לאתר הרשמי: "לאחר התלבטות ארוכה ולא קלה הגעתי בימים האחרונים להחלטה להיפרד מבית״ר ירושלים. היתה לי תקופה מאתגרת מאוד, במהלכה הכרתי הרבה אנשים מדהימים ויקרים. תקופה שלוותה בעשייה מגוונת ואינטנסיבית, שראתה פירות יפים שאני בטוח שבית"ר תקטוף עוד בעתיד".

"אבקש להודות על האמון והגיבוי שקיבלתי ממכם לאורך הדרך. אני בטוח שבית״ר תחסר לי, לפחות עד האתגר הבא שלי. מאחל לכולכם הצלחה רבה ותמיד כאן בשביל המועדון".

יו"ר המועדון, אלי אוחנה, אמר: "קיבלנו בצער את החלטתו של תומר לעזוב את המועדון. מאז שמונה לתפקיד, הוא הצליח להזיז הרים וגבעות לטובת ילדי ונערי המועדון, והיה חלק מהשינוי והפיתוח המרשים שעברה המחלקה. אני מאחל לו בהצלחה מכל הלב, ויודע כמה קשה הוא עבד ותרם כדי לקחת את המחלקה קדימה, ועשה זאת בדרך נעימה, ישרה ומקצועית".

בימים הקרובים יבחן המועדון מספר מועמדים ויודיע על מחליפו בתפקיד.