עם 15,000 מקומות: נפתחה מכירת הכרטיסים למכבי פתח תקווה

28 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ירושלים סוגרת את הסיבוב הראשון במשחק חשוב מאוד ואנחנו צריכים אתכם שם. יום ראשון, 19:45, אנחנו ואתם חוזרים להרעיד את טדי. מנויים? זה הזמן להוריד את אפליקציית FANZA
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים חוזרת הביתה, ויותר חשוב – חוזרת הביתה יחד איתכם. לאור החלטת פיקוד העורף על הכנסת 15,000 אנשים לתחומי האצטדיון, אנו שמחים לפתוח את פתיחת המכירה לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה. המשחק שייערך ביום ראשון הקרוב בשעה 19:45 באצטדיון טדי, ויהיה המשחק שיסגור את הסיבוב הראשון.

הצהובים שחורים שלנו יעלו למגרש, ואתם יכולים להיו שם. במידה והינכם מנויים של המועדון, כמובן שמקומכם מובטח. כל מה שעליכם לעשות הוא להוריד את אפליקציית FANZA, להכניס את פרטי המנוי שלכם, ואתם כבר באצטדיון.

כרטיס למשחק יעלה 70 ש"ח, וניתן לרכוש אותו כאן, דרך אתר "לאן".

שימו לב, לפני המשחק יתקיים טקס אותו מכין המועדון, ובמהלך המחצית יתקיים אתגר המחצית, אליו אפשר יהיה להירשם בקרוב. פרטים נוספים יפורסמו ברשתות החברתיות.

אז קדימה, חוזרים בכל הכוח!

לרכישת כרטיסים לחץ כאן

אפליקציית FANZA 

מורידים את האפליקציה ב-APP STORE/GOOGLE PLAY בשם: FANZA SPORT. יש לבחור בלוגו של בית"ר ולאחר מכן להזין את שם המשתמש והסיסמא שלכם באתר לאן.

ברגע שהתחברתם ניתן להוריד המנוי ל-WALLET/GOOGLE PAY (יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הארנק) ואז אין צורך להתחבר לאפליקציה יותר.

*הברקוד שמופיע באפליקציה לא משתנה ולכן חל איסור לצלם מסך ולהעביר ה-QR CODE (ברקוד). שימו לב, ברקוד זה פותח את כל משחקי הבית במסגרת במנוי.

במידה ולא תוכלו להגיע למשחק, או שתרצו להעביר כרטיס לאדם אחר, יש להיכנס לאזור האישי באתר לאן ותחת עמודת כרטיסים ניתן לשלוח למייל את הכרטיס שלכם. פעולה זו מבטלת את המנוי למשחק הספציפי ואת הכרטיס שנשלח למייל אפשר להעביר הלאה. בשום אופן אין לצלם מסך של האפליקציה ולהעביר תמונה מאחר וברקוד זה פותח כל משחקי הבית במסגרת המנוי.

אוהדים שרכשו מנויים דרך "ירושלמי" ממשיכים לקבל את הכרטיס למייל בכל משחק.

בעלי טלפונים כשרים – הנכם מתבקשים לשלוח לעצמכם את הכרטיסים למייל דרך אתר לאן, בדיוק כפי שהיה עד עתה.