נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול עירוני קרית שמונה

29 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים חוזרים הביתה ויפגשו את הקבוצה מהצפון. המחירים, בדיקות הקורונה המהירות ופרטי התו הירוק - בפנים
כותב: מערכת האתר

האתגר הבא שלנו. כאשר ארבעה מחזורים ליגה כבר נמצאים מאחורינו, ביום שבת הקרוב מחכה לנו משחק נוסף, הפעם מול עירוני קרית שמונה.

המשחק יתקיים ביום שבת, ה-2 באוקטובר, בשעה 20:30 (שידור בערוץ ספורט 1). מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 71 ש"ח (לאחר עמלת משרד הכרטיסים) לקהל הרחב.

אוהדי בית״ר יישבו ביציעים המזרחי והמערבי. מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור להיכנס ליציע המזרחי או ליציע המערבי.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים , להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסכם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

*מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. מתחם הבדיקות ייפתח בשעה 19:30 (לאחר יציאת שבת) וייסגר ב-20:30. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*הכניסה תינתן גם למציגים בדיקת קורונה שלילית (PCR) של עד 72 שעות לפני המשחק, או לנבדקים בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ במוקד בית״ריסט ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.